Vychutnajte si letné noci v pohodlí a štýle

ľanové pyžamo

 

Príroda sa stala našou múzou, keď sme sa rozhodli použiť ľan – prírodný materiál, ktorý ožíva s každým dychom vetra. Jeho vlákna si v sebe nesú históriu zeme, starostlivosť o životné prostredie a túžbu po udržateľnosti. A tak sme s hrdosťou v našom ateliéri ušili naše ľanové pyžamá, ktoré sú zhmotnením tejto lásky k prírode.  Kým sme sa dostali do finále, prešlo veľa času a testovania. V našom ateliéri Abreadbag sme ušili ľanové pyžamá v krátkej verzii, čarovné odevy pre letné teplé mesiace. S krátkymi rukávmi a krátkymi nohavicami vytvárajú oázu osviežujúcej pohody, ktorá vás pohltí a obklopí vás prírodnou vôňou.

 

V našom srdci pulzuje sila udržateľnosti a etiky. S každým švíkom, ktorý spojíme, s každým detailom, ktorý ušijeme sa zrodí jedinečný kúsok, ktorý si zaslúži byť svedomito nosený. Venujeme sa s vášňou remeslu, ktoré zdôrazňuje krásu ľanu a zároveň ctí životné prostredie.

Zakrátko tu bude leto a so slnečnými lúčmi prichádza aj teplé počasie, ktoré nám všetkým prináša veľa energie. Naše ľanové pyžamo Elizabeth je ušité z európskeho certifikovaného ľanu z Čiech a Litvy, je jemné na dotyk a pohodlné na nosenie. Jeho prirodzená schopnosť regulovať teplotu tela a odvádzať vlhkosť vám umožní spať pokojne a pohodlne po celú noc. Cítite, ako sa jemný ľan opiera o vašu pokožku a vytvára príjemný chladivý pocit. Jeho hebkosť a strih vám poskytuje absolútny komfort a slobodu pohybu.

V bielom odtieni ľanu sa skrýva jemná elegancia a čistota, odráža sviežosť nových začiatkov. Sú to pyžamá pre tých, ktorí hľadajú krásu v jednoduchosti a sú si vedomí, že skutočná elegancia sa skrýva v najmenších detailoch. Naše pyžamá sú ako príbehy s melódiou ticha, ktorá vás zahalí do nehy a pohodlia.

Pozvite do svojho života túto jemnosť a nechajte sa unášať prúdom svojich snov. V našom ľanovom pyžame v prašnej ružovej farbe sa cítite ako princezná, ktorá sa prebúdza do svojho vlastného rozprávkového sveta. V jemnej ružovej farbe sa skrýva príbeh nekonečnej nehy, je to farba snov a romantiky.

Jednoduchý a minimalistický dizajn je skvelý na každú príležitosť – či už sa chystáte na spánok alebo na oddych v pohodlí vášho domova. Vaše rozhodnutie nosiť udržateľné prírodné materiály je nielen módnym vyhlásením, ale aj výrazom vašej sily a vášne pre život.

Vstúpte do sveta našich letných ľanových pyžám a nechajte sa unášať prírodnými materiálmi. 

Nosíte so sebou príbeh – príbeh lásky k prírode, sny o lepšom svete, ktorý sa prejavuje vo vašom každodennom živote. Ste súčasťou tejto vzácnej cesty, ktorá smeruje k udržateľnosti a ochrane nášej planéty.

 

Vstúpte do ríše elegancie a jemnosti s našimi ľanovými pyžamami v jemnej mint zelenej farbe.  Sú to pyžamá, ktoré vyjadrujú harmóniu, zároveň však oplývajú energiou, ktorá sa zrkadlí vo vašom vnútri. Každý jeden švík sme ušili so zameraním sa na detaily a precíznosť, aby ste sa cítili jedinečne a kráčali svetom so sebadôverou a gráciou. Mint zelená farba ľanu je ako nežný vánok vo voňavom lese, ktorá vás sprevádza na vašej ceste k relaxácii. V našich ľanových pyžamách si môžete oddýchnuť od každodenných starostí a zamerať sa na tie najdôležitejšie veci – na samých seba a svoj vnútorný pokoj.

Keď sme v našom ateliéri Abreadbag začali tvoriť a šiť tieto letné pyžamá, vedeli sme, že naša tvorivosť musí ísť ruka v ruke s etickým a udržateľným prístupom. Preto sme si zvolili cestu spojenia s prírodou, ktorá nám umožňuje vyjadriť sa prostredníctvom jedinečných kúskov oblečenia.  Zvolený strih a každý detail je vytvorený s ohľadom na udržateľnosť, aby sme vám mohli ponúknuť niečo výnimočné, čo môžete nosiť so štýlom a svedomím.

 

Uvoľnite sa a doprajte si chvíľu len pre seba. Noste naše ľanové pyžamá s hrdosťou, pretože každá ich časť je vytvorená so srdcom. V okrovej farbe ľanu sa skrýva príbeh prírody, múdrosti a harmónie. Je to farba zemských tónov, ktorá vás zvádza k objavovaniu vnútorného pokoja a vyváženosti. Je to odtieň, ktorý nás spája so zemou, jej teplom a vitalitou. Pozvite do svojho života túto zemitú eleganciu a nechajte sa vtiahnuť do prírodného tanca farieb a tvarov.

V našich ľanových pyžamách v okrovej farbe sa spojí krása prírody a vaša vlastná vnútorná harmónia. Tieto pyžamá sú stvorené, aby vám pripomenuli spojenie s prírodou a aby vás povzbudili, aby ste sa venovali sami sebe.

Bledomodrá farba ľanového pyžama prináša pokoj a nekonečný priestor pre vaše myšlienky a fantáziu. Je to farba ticha, ktorá vás zvádza k objavovaniu vnútorného pokoja a bezstarostnosti.Na fotkách má naša modelka Eli oblečené ľanové pyžamo v bledomodrej farbe v predĺženej verzii košele. Veľkosť ľanových pyžamiek je UNI S-M, vieme Vám z nich ušiť aj väčšiu veľkosť, napíšte nám vaše miery: Obvod cez prsia, obvod pásu a obvod bokov, výšku vašej postavy, tu potom prispôsobujeme aj predný a zadný sed nohavíc, predsalen ľan nie je elastický materiál a nám záleží na tom, aby ste sa v našich pyžamkách cítili pohodlne a my Vám ich ušijeme na vaše osobné miery, takto sa nám to osvedčilo. Cena pyžamka sa podľa mier potom upraví.  Pre porovnanie strihu si môžete ľanovú košeľu v skrátenej dĺžke pozrieť TU

Tieto ľanové pyžamá sú ako prechádzka v daždi – každá kvapka je jedinečná. Vo svetlošedej  farbe ľanu môžete nájsť rovnováhu medzi svetlom a tieňom, medzi poznaním a tajomstvom.  Svetlošedá farba vás obklopí jemnou náručou a vykúzli úsmev na vašej tvári. Je to farba, ktorá vyjadruje  vnútornú silu,  spôsob, ako si oddýchnuť od uponáhľaného sveta a nájsť v sebe vnútorný pokoj. Sú to pyžamá pre ženy, ktoré veria v eleganciu a hodnotu jemnosti. V týchto pyžamách môžete nájsť svoje vnútorné ja a vyjadriť ho svetu bez slov.

Keď sme sa pustili do tvorby týchto letných pyžám, vedeli sme, že chceme vytvoriť  niečo, čo je nielen krásne, ale aj udržateľné, a to sa  stalo od začiatku naším poslaním. Preto sme si opäť vybrali ľanový materiál – dar prírody, ktorý sa rodí s rešpektom k našej planéte. Jeho prirodzená krása a jedinečná schopnosť dýchať sú takmer zázrakom, ktorý sme sa rozhodli sprístupniť aj vám. Ľan prirodzene dýcha, má duté vlákna a svojou termoregulačnou schopnosť vás v horúčavách príjemne schladí a v chladnom poćasí zahreje. Je výnimočný aj preto, že je antialergický, nepriťahuje prach a nezadržiava baktérie. 

Zatvorte si oči a predstavte si závan letného vánku, dotyk slnka na vašej pokožke a príjemnú chladivosť ľanu. Naše nové letné ľanové pyžamá Elizabeth sú vytvorené s jediným cieľom – priniesť vám to neopísateľné pohodlie a slobodu v najkvalitnejšom a udržateľnom prevedení.

Vo svete, kde sa módne trendy menia rýchlosťou blesku, si uvedomujeme, že trvácnosť, je kľúčom k udržateľnosti. Každý ľanový kúsok od Abreadbag je výsledkom starostlivého remeselného prístupu, ktorý si vyžaduje čas a trpezlivosť. Pre našu malú rodinnú značku sme si vybrali slow fashion a slow living, cestu, ktorá mení nielen náš svet.

Investovaním do našich ľanových výrobkov podporujete malú rodinnú slovenskú značku, ktorá sa s láskou a oddanosťou venuje vytváraniu výrobkov s vysokou kvalitou. Vaša podpora nám umožňuje pokračovať v našej vášni a tvorbe jedinečných kúskov pre vás.

história ľanu, pestovanie ľanu

Z histórie ľanu

Ľan (Linum usitatissimum) je rastlina, ktorá sa pestuje pre svoje vlákno a semienká. Ľan je jednou z najstarších poľnohospodárskych plodín a jeho pestovanie sa datuje

Čítať viac »
Nákupný košík
Návrat hore
vianočný ľanový obrus
Milí naši zákazníci! Veľmi si vás vážime, ako aj každú jednu vašu objednávku. Ľanovú bielizeň, župany, pyžamká a všetky vianočné objednávky na mieru pomaly uzatvárame po prehodnotení 28.11.2023. V decembri šijeme a pracujeme na vašich vianočných objednávkach. Garantované dodanie do Vianoc je na všetky objednávky prijaté a uhradené do 28.11.2023. Po 1.12. 2023 je stále možné objednať si výrobky, ktoré máme skladom. Posledné uhradené balíky sa budú odosielať 18.12.2023.
vianočný ľanový obrus
Milí naši zákazníci! Veľmi si vás vážime, ako aj každú jednu vašu objednávku. Ľanovú bielizeň, župany, pyžamká a všetky vianočné objednávky na mieru pomaly uzatvárame po prehodnotení 28.11.2023. V decembri šijeme a pracujeme na vašich vianočných objednávkach. Garantované dodanie do Vianoc je na všetky objednávky prijaté a uhradené do 28.11.2023. Po 1.12. 2023 je stále možné objednať si výrobky, ktoré máme skladom. Posledné uhradené balíky sa budú odosielať 18.12.2023.