Darčeková sada ľanový utierok 2ks

SKU N/A Kategória

18,00 

Darčeková súprava  dvoch kuchynských ľanových utierok sa skladá:

1.  ASTRA- dva kusy  kuchynských utierok zo  100% prémiového predpraného ľanu 185g, 1ks vzor kvetov ASTRA + 1 ks MAUVE fialový odtieň ľanu.

2.  LÚČNE KVETY– dva kusy  kuchynských utierok zo  100% prémiového predpraného ľanu 185g, 1ks vzor lúčnych kvetov + 1ks okrovožltá farba ľanu.

3.  MOTÝLE-  dva kusy  kuchynských utierok zo  100% prémiového predpraného ľanu 185g, 1ks vzor nežných motýlov v kombinácii s kvetmi + 1ks hnedá ľanová utierka.

 

Vyskladaj si svoje vlastné darčekové balenie kuchynských ľanových utierok a skombinuj si ho s rôznymi farbami, ľanové utierky vo všetkých farbách nájdeš TU  Balenie v krabičke ♥

Veľkej obľube sa u vás tešia práve tieto ľanové utierky aj ako samostatné obaly na chlebík, miesto ľanových vreciek. Ak si pečiete svoj kváskový chlieb, je to ideálna voľba aj na prekrytie ošatiek.

 

Ľan má svoje vlákna duté, preto nasáva vlhkosť oveľa lepšie ako ostatné materiály a zároveň vám aj rýchlejšie preschne.

Ľan je predpraný na 40.st. preto už netreba počítať s jeho zrážanlivosťou. Dovoľte ľanu krčiť sa, je to jeho prirodzená vlastnosť, ak ste predsa len veľkí kámoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky odporúčam ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený. Jeho veľkou prednosťou je, že čím ho častejšie periete, stáva sa krajším a mäkším.

Všetky látky, s ktorými pracujem a šijú sa z nich nielen vrecúška na chlieb, sú vopred predprané, aby sa k vám domov dostal dokonale čistý výrobok ♥

 

Ako bonus vám prídu všetky výrobky krásne zabalené a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšlaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička♥

 

Veľkosť: 65x45cm

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-10 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

VZOR

ASTRA, LÚČNE KVETY, MOTÝLE

Nákupný košík
lanova utierkaDarčeková sada ľanový utierok 2ks
Scroll to Top