Ľanové vaflové prehozy

34,00 115,00 
Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľanové vaflové prehozy

 

Spálňa je jedným z najintímnejších miest vo vašom dome. Je to bezpečné útočisko na oddych, čas na sny, nové a krajšie zajtrajšky v podobe slnečných, ale aj menej slnečných rán.

Farby a vzory, materiály a textúry určia tón, dojem a atmosféru miestnosti spolu s posteľnou bielizňou.

Keď sa zamyslíte nad dizajnom svojej spálne a posteľnou bielizňou, ako sú  plachty, posteľné obliečky, malé vankúšiky, zistíte, že jedným z najdôležitejších prvkov každej posteľnej bielizne v spálni, je  aj vonkajšia prikrývka postele, prehoz.

Ľanové vaflové prehozy sú vo veľkostiach na manželskú posteľ, jednoposteľ, ale aj do detskej postielky v piatich farbách, vaflové prehozy na postele sú šité z jedného kusu látky, nie sú spájané. Po celom obvode sú detailne preštepované, aby sa po viacnásobnom praní neprekrúcali po krajoch, takto vám budú držať pekne tvar a dlhé roky vás budú tešiť svojou jedninečnou štruktúrou.

Ľanové vaflové prehozy vieme ušiť aj presne na mieru, ak ste si nenašli svoju veľkosť, napíšte mi email, veľmi rada vám poradím. Šírka prehozu je obmedzená od 195 cm do 210 cm v závislosti od konkrétnej farby.

Materiál : 53% ľan, 47% bavlna

1. Biela

2. Krémovo-piesková (antická biela)

3. Tmavo šedá

4. Fialová prašná

5. Svetlo azúrová (odtieň jemný zelenkavomodrošedý)

Ďalšie informácie

ROZMERY

130x90cm, 140×200, 130×240, 160×240, 180×240, 195×240

FARBY

BIELA, KRÉMOVOPIESKOVÁ, PRAŠNÁ FIALOVÁ, TMAVOŠEDÁ, SVETLÁ AZUROVÁ