Ľanové plachty farby: biela, béžová, mliečna biela

40,00 120,00 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Pre zdravý a plnohodnotný spánok ♥

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojívá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Výhody posteľnej bielizne a posteľného prádla zo 100% ľanu:

– Vzhľadom na jedinečnú filtráciu, schopnosť odolávať baktériám, vzdušnosti, absorbcie a odparovania vlhkosti je posteľná bielizeň zo 100% ľanu známa ako antialergická, odporúčaná pre ľudí s kožnými ochoreniami, alergiami a vhodná aj pre malé deti. Má vysokú schopnosť potlačiť baktérie, roztoče a huby, je vysoko repelentná voči hmyzu.

-100% ľan je antistatický, nepriťahuje prach a dokonca môže pomôcť zmäkčiť a chrániť pokožku vďaka svojej prirodzenej rovnováhe pH.

– Ľanová tkanina má ľahký masážny účinok z dôvodu mikroskopických zlomov na jej vonkajšom povrchu. Doprajte si bezplatnú masáž :-),  nepravidelnosti, hrubší povrch, malinké hrčky a vrásčitá štruktúra vám zabezpečí masáž počas vášho spánku, stimuluje prietok krvi a podporí relaxáciu.

Ľanové plachty sú šité na výšku matracov 18cm -20cm, pokiaľ máte matrac vyšší, plachta sa v tomto prípade ušije presne na mieru a vašu výšku matraca, preto je potrebné, aby ste mi vopred pred objednávkou v takomto prípade napísali a ja vám rada poradím.

Viac informácií o výhodách posteľnej bielizne zo 100% ľanu si môžete prečítať TU

 

Posteľné ľanové plachty sa šijú v troch veľkostiach, do detských postielok, na jednoposteľ a manželskú posteľ.

Malé rozmery nájdete TU

Všetky ľanové plachty prídu k vám domov krásne zabalené v darčekovej krabici, pred ušitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ľanové plachty na manželskú posteľ je možné pripraviť v týchto farbách : tmavomodrá, bledomodrá, svetlošedá, tmavošedá, bledoružová, hnedá, biela, béžová, mliečna biela, hrdza (viď priložený posledný vzorkovník). Napíšte mi ak by ste si želali farbu z priloženého vzorkovníka. Ľanové plachty na manželskú posteľ sú šité v jednom kuse, nie sú cez stred napájané a prešívané. Ľan je dostatočne široký, aby pokryl celú šírku a dĺžku postele a tak to má byť 🙂

Ľanové plachty sú šité na objednávku, aby vám sadli dokonale, snažíme sa o individuálny prístup, dodanie je 10 pracovných dní.

Ďalšie informácie

FARBA

BIELA, MLIEČNA BIELA, BÉŽOVÁ

ROZMERY

60x120x10cm detská postielka, 90x200x20 cm, 140x200x20cm, 160x200x20cm, 180x200x20cm, 200x200x20cm, 200x180x25cm

Be the first to review “Ľanové plachty farby: biela, béžová, mliečna biela”

*