Ľanové obliečky Simona

60,00 120,00 
Katalógové číslo: - Kategórie: Značky: ,

Popis

Ľanové obliečky SIMONA

 

Ľanové obliečky SIMONA sú ušité z predpraného mäkčeného ľanu v prírodnej farbe, kombinované s krásnou hrubou krajkou v širke 8 cm. Paličkovaná krajka je našitá po výške vankúšov.

Ľanová posteľná súprava sa skladá z 1x obliečka na vankúš + 1x obliečka na paplón.

Zapínanie je riešené na drevené gombíky, ktoré sú prírodné a nemorené. Tým, že bolo zvolené aj vonkajšie prešitie po obvode vám zaručí stálosť tvaru pri praniach, obliečky sa vám nebudú krútiť a stačí vám ich po opratí len povytriasať a nechať presušiť. Každá jedna posteľná súprava príde k vám domov krásne zabalená v darčekovej krabici, pred ušitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ak používate sušičku, odporúčam nastaviť teplotu na nižšiu teplotu, ľanové obliečky tak budú mäkšie, nebudú príliš pokrčené a s nastavenou nižšou teplotou sušenia sa nepoškodia ľanové vlákna.

Ľan, z ktorého sa šijú ľanové obliečky a bytový textil je certifikovaný. Väčšinou máme postele, matrace, paplóny a vankúše všetci  v rôznych veľkostiach a aby ste si našli ľanovú bielizeň , ktorá sa perfektne hodí do vášho domova, či už veľkosťou prispôsobenou presne na mieru, alebo farbou, sú šité na zákazku, čo je mimoriadne ohľaduplné k životnému prostrediu, pretože sa tým znižuje plytvanie, ku ktorému by mohlo dôjsť, nevytvára sa zbytočný odpad, nehromadí sa materiál a výrobky. Dôležitý je pre nás aj  pôvod a kvalita použitých materiálov. Myslím si, že je to najlepší a najudržateľnejší spôsob.⁠

O výhodách a zdravom spánku v ľanových posteľných obliečkach, ľanových plachtách si môžete prečítať v článku ĽAN a JEHO ÚČINKY pre zdravý a plnohodnotný spánok

Referencie a fotky výrobkov od zákazníkov si môžete pozrieť aj na našom Instagramovom účte Abreadbag

Ak si nenájdete svoju potrebnú veľkosť ľanovej bielizne, s dôverou sa môžete na nás obrátiť, vieme vám ich ušiť presne ma mieru.

 

 

Ďalšie informácie

ROZMERY

60x40cm 130x90cm, 70x90cm 140x200cm, 50x60cm 140x200cm, 70x90cm 140x220cm, 50x60cm 140x220cm