Ľanová plachta s gumičkou

34,00 115,00 
Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľanová plachta s gumičkou

Ľanová plachta s gumičkou sa šije v štyroch veľkostiach, do detských postielok, na jednoposteľ a manželskú posteľ.

Všetky ľanové plachty prídu k vám domov krásne zabalené v darčekovej krabici, pred ušitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojivá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Výhody posteľnej bielizne a posteľného prádla zo 100% ľanu:

– Vzhľadom na jedinečnú filtráciu, schopnosť odolávať baktériám, vzdušnosti, absorbcie a odparovania vlhkosti je posteľná bielizeň zo 100% ľanu známa ako antialergická, odporúčaná pre ľudí s kožnými ochoreniami, alergiami a vhodná aj pre malé deti. Má vysokú schopnosť potlačiť baktérie, roztoče a huby, je vysoko repelentná voči hmyzu.

-100% ľan je antistatický, nepriťahuje prach a dokonca môže pomôcť zmäkčiť a chrániť pokožku vďaka svojej prirodzenej rovnováhe pH.

– Ľanová plachta má ľahký masážny účinok z dôvodu mikroskopických zlomov na jej vonkajšom povrchu. Doprajte si bezplatnú masáž :-),  nepravidelnosti, hrubší povrch, malinké hrčky a vrásčitá štruktúra vám zabezpečí masáž počas vášho spánku, stimuluje prietok krvi a podporí relaxáciu.

– ľanová bielizeň má vysokú priepustnosť vzduchu a vlastnosť tepelnej vodivosti, to znamená, že je to priedušná tkanina, v zimnom období vás zahrieva a v lete vás chladí. Má päťnásobne vyššiu tepelnú vodivosť ako vlna a samoreguluje teplotu a výhrevnosť približne o štyri stupne v porovnaní s bavlnou alebo s hodvábom.

–  Vďaka svojej molekulárnej štruktúre môže ľanové posteľné prádlo absorbovať až 20% svojej hmotnosti z vlhkosti, preto vynikajúco saje pot a vám zaručí plnohodnotnejší a zdravší spánok.  Či už je horúca letná noc, alebo chladné zimné ráno, ľanové obliečky vám regulujú výmenu tepla medzi pokožkou a vzduchom tak ako žiadna iná tkanina.  Ľanové vlákno je duté, preto sa vyznačujeme týmito schopnosťami, vo svojich vláknach zadržiava teplo, ochladzuje a spoľahlivo odvádza nadbytočnú vlhkosť.

 

Viac informácií o výhodách posteľnej bielizne zo 100% ľanu si môžete prečítať  na blogu v článku Ľan a jeho účinky pre zdravý a plnohodnotný spánok 

 

Ľanové plachty na manželskú posteľ je možné pripraviť v týchto farbách : tmavomodrá, bledomodrá, prírodná šedá, bledoružová, hnedá, biela, béžová.

Ľanové plachty do detskej postielky a na jednoposteľ sú vo farbách:  biela, béžová, bledomodrá, tmavomodrá, MINT zelená, bledoružová, hnedá, šedá, okrová, fialová odtieň MAUVE. Farbu prosím uviesť do poznámky pri objednávke, v prípade, že potrebujete poradiť, napíšte nám na náš e-mail info@abreadbag.com

Ďalšie informácie

Rozmery:

120×60, 90×200, 180×200, 200×200