Ľanová obliečka na vankúš

25,00 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľanová obliečka na vankúš

 

Ľanová obliečka na vankúš je svojou štruktúrou nielen krásnym vizuálnym, ale aj funkčným doplnkom. Jedna obliečka  vás poteší s podkladom vo svetlom béžovom odtieni a hnedými bodkami a naopak druhá je skombinovaná s podkladom v prirodnej nefarbenej hnedej farbe s béžovými bodkami.

Ľanová  väzba potláča živé baktérie a huby, stimuluje prietok krvi a podporuje relaxáciu. Vaflové ľanové výrobky  sú zároveň hypoalergénne. 

Ľan je hrubší a jeho vlákna sú oveľa dlhšie, preto jeho životnosť je oveľa dlhšia, čím viac budete výrobky z neho prať, tým budú krajšie a mäkšie, ľan patrí už históriou overený, medzi najpevnejší prírodný a ekologický materiál. Napriek histórii, tisícročiam, kedy ľudia  nemali prístup k moderným technológiám, máme to šťastie, že už starí Egypťania vedeli o takmer magických (ale úplne prirodzených) vlastnostiach ľanu. Používa sa dodnes ako  liek, pretože odpudzuje mikroorganizmy a udržuje pokožku čistú. Je tiež známe, že pomáha pri kožných chorobách, upokojuje dermatitídu a ekzémy.

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

 

Materiál : 80% ľan, 20% bavlna, gramáž 330g/m2

 

Ľanová obliečka na vankúš má veľkosť: 40x40cm

Z tejto ľanovej látky šijeme aj prehozy a prikrývky na postele TU

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu. Farby na jednotlivých monitoroch, mobilných telefónoch sa môžu zobrazovať v málinko inom odtieni, za čo nepreberáme zodpovednosť, farebné rozlíšenia jednotlivých zariadení sa líšia.

Ďalšie informácie

FARBA

HNEDÁ, BÉŽOVÁ