Ľanový obrus 120×160

35,00 
Kategórie:

Popis

Ľanový obrus je ušitý zo 100% ľanu vysokej gramáže, ak sa vám páči a žijete svôj  ,,slow living,, štýl, je to pre vás tá pravá dekorácia do vašich príbytkov.  Možnosť ušiť aj v iných farbách, v prípade záujmu ma kontaktujte email: info@abreadbag.com  rada vám odpoviem na vaše otázky.

Ľan je predpraný na 40.st. preto už netreba počítať s jeho zrážanlivosťou. Dovoľte ľanu krčiť sa, je to jeho prirodzená vlastnosť, ak ste predsa len veľkí kámoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky odporúčam ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený.

K ľanovému obrusu viete krásne zladiť, či už ľanové prestieranie, ľanové košíky, vrecúška na chlebík z ľanového plátna, ľanové obaly na príbor… Veľmi rada vám pri vašom výbere poradím, ak by ste mali záujem o iný rozmer, kontaktujte ma prosím vnútornou poštou.

Či sa už rozhodnete pre ľanové utierky na chlebík, alebo ľanové vrecúška, bude to správna voľba nie len pre vaše zdravie, ale pomôžete chrániť naše životné prostredie, ďakujeme vám, že nám pomáhate šíriť myšlienku o potrebe recyklovať a spoločne vymieňame tisícky umelých sáčkov za ľanové vrecká ♥

Všetky naše ľanové výrobky sú 100% kompostovateľné a vo vašom domácom komposte sa rozložia do jedného mesiaca.

Veľkosť: 120×160 farba: béžová, hnedá, biela, denim modrá, svetlošedá, tmavošedá, ružová, bledomodrá

Pri odosielaní objednávky prosím do poznámky uviesť vami zvolenú farbu.