Ľanová zástera s volánom

42,00 
Kategórie:

Popis

Ľanová zástera s volánom

 

Ľanová zástera s čistými minimalistickými líniami s volánom a širokým zaväzovaním cez pás  je ušitá z mäkčeného predpraného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, certifikovaný a vyrobený v Európe. Polovičné ľanové zásterky sa stali vašimi najobľúbenejšími a my ich pre vás šijeme v dvoch verziách, s volánom na spodnej časti, alebo bez neho. Samozrejme na nich nemôžu chýbať veľké vrecká.

Zaviazať sa dajú na dva spôsoby, dlhá bohatá viazačka na páse sa dá uviazať na mašlu na prednej, ale aj zadnej časti zásterky.

Ľanové zástery Je možné personalizovať a vyšiť strojovou výšivkou váš text, meno, pri objednávke mi ho prosím napíšte do poznámky ako aj farbu výšivky ČERVENÁ, ŽLTÁ, MODRÁ, ZELENÁ, BIELA, HNEDÁ, RUŽOVÁ, BORDOVÁ, ŠEDÁ.

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

FARBY: dostupnosť odtieňov si môžete vybrať z priloženého vzorkovníka, stačí vami vybranú farbu napísať do poznámky pri objednávke.

Foto: Foodbloger: Jessica jessliciouskitchen

Zásterka je UNI veľkosť.