Ľanová zástera s MAXI vreckami

36,00 39,00 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľanová zástera s maxi vreckami

K ľanovým vrecúškam, k domácemu chlebu a k samotnému pečeniu neodmysliteľne patria rodinné kuchynské zásterky a tak vznikla nová záhradná kolekcia ľanových zásteriek aj pre malých i veľkých pomocníkov, či už s deťmi pečetie, grilujete, sadíte, zbierate prvú úrodu s tváričkami zababranými a voňavými od malín, alebo beháte po záhrade, sú príjemnou a praktickou súčasťou nášho i vášho domova.

Ľanová zástera s maxi vreckami je ušitá zo 100% mäkčeného, predpraného ľanu prémiovej kvality, hrubšej gramáže. Zásterka má našité dva veľké vrecká, veľkosť je univerzálna. Je možné ju aj personalizovať a strojovou výšivkou vyšiť váš text, meno, pri objednávke mi ho prosím napíšte do poznámky ako aj farbu výšivky ČERVENÁ, ŽLTÁ, MODRÁ, ZELENÁ, BIELA, HNEDÁ, RUŽOVÁ, BORDOVÁ, ŠEDÁ.

Je ušitá so širokými trakmi na chrbte prekríženými, stačí ju len prevliecť cez hlavu bez viazania, zaručená rýchlovka 🙂 traky sú dostatočne široké,  aby zásterka nepadala a pohodlne sa nosila hoci aj počas celého dňa. Navyše ľan ochráni svojimi prírodnými vlastnosťami aj pri letných horúčavách, lebo chladí a zároveň chráni pred UV žiarením.

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

 

FARBY: hnedá, béžová, ružová, svetlošedá, tmavomodrá, svetlomodrá, okrová žltá, mauve, mint zelená, červená, prosím uviesť farbu pri objednávke do poznámky, farba na fotke je tmavošedá.

Ľanovú zásteru je možné ušiť aj s menšími vreckami TU

Veľkosť: Uni veľkosť

Ďalšie informácie

Ľanová zástera

bez výšivky, s výšivkou