Ľanová zástera do pása

Kategória

28,00 

Dostupné na objednávku

Ľanová zástera do pása

 

Ľanová zástera s čistými minimalistickými líniami a preloženými záhybmi na prednom diele je ušitá z mäkčeného predpraného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED

 

Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti. Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

 

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

 

Veľká, široká štýlová viazačka v páse sa môže uväzovať dvomi spôsobmi, vzadu, alebo vpredu na mašličku ako na fotkách ružovej ľanovej zásterky.

ľanová zástera

Ľanová zástera vám pride zabalená v darčekovej krabičke a vy ju môžete rovno darovať aj s jej balením, je to dokonalý a hotový darček.

 

Fotky vznikli v spolupráci s Vlaďkou Turčok

 

Veľkosť: UNI veľkosť, dĺžka cca 69cm

FARBA: prírodný nefarbený ľan v béžovom odtieni

Nákupný košík
ľanová zástera do pásaĽanová zástera do pása
28,00 

Dostupné na objednávku

Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.