Ľanová zástera Daniela

27,00 30,00 
Katalógové číslo: - Kategórie:

Popis

Ľanová zástera Daniela

 

Ľanová zástera Daniela s čistými minimalistickými líniami a preloženými záhybmi na prednom diele je ušitá z mäkčeného predpraného a certifikovaného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED

Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti. Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Je možné ju aj personalizovať a strojovou výšivkou vyšiť váš text, meno, pri objednávke mi ho prosím napíšte do poznámky ako aj farbu výšivky ČERVENÁ, ŽLTÁ, MODRÁ, ZELENÁ, BIELA, HNEDÁ, RUŽOVÁ, BORDOVÁ, ŠEDÁ.

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

 

FARBY: dostupnosť odtieňov si môžete vybrať z priloženého vzorkovníka, stačí farbu pri objednávke napísať do poznámky.

 

Všetky modely ľanových záster, detských, pánskych si môžete pozrieť TU

 

Foto: Daniela Slávik

Ďalšie informácie

MODEL

BEZ VÝŠIVKY, S VÝŠIVKOU

FARBA

ZELENÁ, MIN ZELENÁ, TEHLOVÁ, MAUVÉ, PUDROVOFIALOVÁ, MARHUĽOVÁ, RUŽOVÁ, BÉŽOVÁ, ČIERNA, ČERVENÁ, BORDOVÁ, SMARAGDOVOZELENÁ, TMAVOHNEDÁ