Ľanová zástera Daniela

SKU N/A Kategória

27,00 30,00 

Ľanové zástery sú jednoduchým, no zároveň majestátnym doplnkom do každého domova. Ich prirodzený odtieň, od jemne svetlej až po hlbokú tmavú farbu pripomína pôvab prírody a jej neprekonateľnú krásu. Ich textúra je jemná, no zároveň má pevnosť, ktorá zaručuje ich odolnosť a dlhú životnosť.

Keď si vezmete ľanovú zásteru do ruky, okamžite pocítite jej kvalitu a prírodný pôvab. Materiál je príjemný na dotyk, mäkký a prirodzený. Je to ako sa zabaliť do kúsku prírody, ktorý prináša pocit pohody a útulnosti do vášho domova. Cítite tú neodolateľnú vôňu čerstvého vzduchu?

Ľanová zástera Daniela

 

Ľanová zástera Daniela s čistými minimalistickými líniami a preloženými záhybmi na prednom diele je ušitá z mäkčeného predpraného a certifikovaného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED

Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti. Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Je možné ju aj personalizovať a strojovou výšivkou vyšiť váš text, meno, pri objednávke mi ho prosím napíšte do poznámky ako aj farbu výšivky ČERVENÁ, ŽLTÁ, MODRÁ, ZELENÁ, BIELA, HNEDÁ, RUŽOVÁ, BORDOVÁ, ŠEDÁ.

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

 

FARBY: dostupnosť odtieňov si môžete vybrať z priloženého vzorkovníka, stačí farbu pri objednávke napísať do poznámky.

 

Všetky modely ľanových záster, detských, pánskych si môžete pozrieť TU

 

Foto: Daniela Slávik Petrovská

MODEL

BEZ VÝŠIVKY, S VÝŠIVKOU

FARBA

ZELENÁ, MIN ZELENÁ, TEHLOVÁ, MAUVÉ, PUDROVOFIALOVÁ, MARHUĽOVÁ, RUŽOVÁ, BÉŽOVÁ, ČIERNA, ČERVENÁ, BORDOVÁ, SMARAGDOVOZELENÁ, TMAVOHNEDÁ

Nákupný košík
ľanová zástera DanielaĽanová zástera Daniela
27,00 30,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.