Detská ľanová zásterka 6-8 rokov

18,00 
Kategórie:

Popis

Záhradná kolekcia detských ľanových zásteriek.

K ľanovým vrecúškam, k domácemu chlebu a k samotnému pečeniu neodmysliteľne patria rodinné kuchynské zásterky a tak vznikla nová detská kolekcia ľanových zásteriek pre malých i veľkých pomocníkov, či už s deťmi pečetie, grilujete, sadíte, zbierate prvú úrodu s tváričkami zababranými a voňavými od malín, alebo beháte po záhrade, sú príjemnou a praktickou súčasťou nášho i vášho domova.

Modrá denim detská ľanová zásterka pre najmenších vhodná ako pre dievčatá tak i pre chlapcov, je ušitá zo 100% mäkčeného, predpraného ľanu prémiovej kvality, hrubšej gramáže.

Zásterka má našité jedno veľké vrecko pre ukrytie pokladov a všetkých potrebných i nepotrebných vecí našich najmenších. Viazanie je okolo pásu a okolo krku je dostatočne široké, aby nosenie hoci aj počas celého dňa bolo čo najpohodlnejšie. Navyše ľan ochráni svojimi prírodnými vlastnosťami aj pri letných horúčavách, lebo chladí a zároveň chráni pred UV žiarením.

Či už ľanovú zásteru využijete doma, alebo vonku v záhrade, bude vašim verným spoločníkom, ľan je nenáročný na údržbu, odporúčam prať pri 40 st., po opratí stačí poriadne povytriasať zásterku a nechať preschnúť a to je len chvíľka, lebo schne veľmi rýchlo, žehliť ju nemusíte, mierne vrásčitá štruktúra po opratí jej dodá ten pravý a krásny krčený efekt.

Zásterky sa šijú vo veľkostiach 1-3 roky, 4-6 rokov, 6-8 rokov, 8-10 rokov, 10-12 rokov. Stači mi potom napísať do poznámky pri objednávke výšku vášho dieťatka a farbu ľanu.

Farby: hnedá, béžová, ružová, svetlošedá, tmavomodrá, svetlomodrá, ružová

Fotky zásteriek vznikli v spolupráci so šikovnou foodblogerkou a maminkou dvoch dievčatiek Majkou Šimkovou  Délices de petite Mary, s ktorou sme sa spoznali na IG a som jej za jej ústretovú spoluprácu nesmierne vďačná.

Všetky zdravé mňamkové Majkine recepty nájdete tu Délices de petite Mary

Celú kolekciu ľanových rodinných záster si môžete pozrieť tu ĽANOVÉ ZÁSTERY