Vrecko na chlieb z ľanového plátna

SKU N/A Kategória

13,00 14,00 

Vrecko na chlieb z ľanového plátna- LIMITOVANÁ KOLEKCIA

 

Vrecúško na chlieb z ručne tkaného ľanového plátna je určené nielen na skladovanie, ale aj servírovanie a prenášanie domáceho pečiva, byliniek. Opakovane použiteľné, starostlivo a s láskou vyrobené hypoalergénne vrecúška sú neodmysliteľnou súčasťou dnešných moderných domácností. Ľanové vrecúška sú odolné a ak sa one správne postaráte, môžu potešiť celé generácie. Zo zdravotného a ekologického hľadiska neporovnateľne vhodnejšie ako plastové sáčky a obaly, prírodná ľanová väzba je tesná, nefarbená, bez chemických úprav, ale priedušná, udržuje chlieb dlhšie s chrumkavou kôrkou.

Vrecúška z ľanového plátna sú ideálne na uskladnenenie kváskového pečiva, ak si sami doma pečiete kváskový chlebík, sú jeho ideálnym obalom.

Ľanové plátno je predprané na 90 st. preto už netreba počitať s jeho zrážanlivosťou. Dovoľte ľanu krčiť sa ? je to jeho prirodzená vlastnosť, ak ste predsa len veľkí kamoši so žehličkou a žehlíte všetko čo vám príde pod ruky ? odporúčam ľan žehliť vlhký, alebo jemne nakropený.

 

Ľanové plátno je tkané ručne na krosnách, tieto vrecúška sú ušité v limitovanom počte kusov, vždy sú jedinečné a nenapodobiteľné.  Je to tak vzácny materiál kde je do nitiek vtkávaná história, tradície a láska.

Vrecko na chlieb z ľanového plátna je ušité v dvoch veľkostiach:

43x26cm

45×26,5cm

ROZMERY

43x26cm, 45×26,5cm

Nákupný košík
ľanové vrecko na chliebVrecko na chlieb z ľanového plátna
13,00 14,00 Výber možností
Scroll to Top