CHLADNIČKoVAK

SKU N/A Kategória

7,00 9,00 

SOM CHLADNIČKoVAK, ľanové vrecko určené do chladničky na tvoju zeleninu.

Ako ma použiješ?

Namoč ma do studenej vody, poriadne v rukách vyžmýkaj a vlož si do mňa tvoju obľúbenú a umytú zeleninu a ja sa ti postarám o to, že ti vydrží dlho svieža a čerstvá.

Po pár dňoch mi opäť dopraj vodu, ja sa ti za tvoju starostlivosť odmením mojou starostlivosťou. 

Som ušité z prírodného, nefarbeného materiálu, preto som tak ideálne pre styk s potravinami.

Odchádzaš z domu na dlhšiu dobu preč, alebo na vytúženú dovolenku? Žiadny problém, ak ti ostala zelenina v chladničke, ja sa postarám o to, aby bola aj po tvojom návrate čerstvá.

Zelenina ako napr. reďkovka, mrkva, paprika, zelené šaláty, ľadový šalát, rukola, uhorka, petržlen zostanú v takomto vrecúšku dlho svieže, nemajú sa tendenciu scvrknúť a vysúšať, stáva sa mäkká a mľandravá. Tým, že je ľanové plátno hrubší materiál a jeho vlákna sú duté, vlhkosť, ktorú mu doprajete udrží v okolí vašej zeleniny, vo vnútri vrecúška, nie, nemusíte sa báť plesní, to sa nestane, len odporúčam pred vložením do vrecúška zeleninu umyť, reďkovku, mrkvu a iný druh so zelenou vňaťou, ktorá nie je určená na varenie a ďalšie spracovanie odrezať a nedávať to spolu do vnútra, výnimkou je petržlen, teda také vňate a bylinky, ktoré sú určené na spracovanie a jedenie.

CHLADNIČKoVAK: Ak máte doma medovku, mätu, lístky byliniek a nechcete ich hneď všetky sušiť, odložte si z nich do takéhoto vrecúška, vydržia vám v ňom omnoho dlhšie ako voľne položené v priečinku v chladničke.

Po prvýkrát sa chladničkovaky predstavili  na SAShE v tržnici a majú pozitívne ohlasy.

Všetky látky, s ktorými pracujem a šijú sa z nich nielen vrecúška na chlieb, sú vopred predprané, aby sa k vám domov dostal dokonale čistý výrobok ♥ Ručne tkané ľanové plátno, z ktorého sa šíjú chladničkovaky je vopred vyvárané na 90 stupňoch.

Farba ľanového plátna sa môže v závislosti od dostupnosti líšiť, máme výhradné právo na zmenu farebného odtieňa, na funkčnosti sa vôbec nič nemení, ľanové plátno je ako každé nefarbené, nie je chemicky upravované, v závislosti od týchto skutočností vás môžeme potešiť aj prírodným odtieňom♥

 

Foto: Ela Krídlová Zo srdca do hrnca

Rozmery:

24×31, 29×31, 30×35

Nákupný košík
vrecko na zeleninuCHLADNIČKoVAK
7,00 9,00 Výber možností
Scroll to Top