Ľanový vaflový župan

145,00 
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Popis

Ľanový vaflový župan s vyhrňovacími rukávmi

 

Ľanový vaflový župan s kapucňou a s vyhrňovacími rukávmi je ušitý zo zmesi ľanu a bavlny, vďaka čomu je mimoriadne mäkký,  nadčasový a má svoj jedinečný štýl.  Nadýchaná ľanová vaflová väzba zvyšuje jeho savosť a jemne masíruje pokožku. Župan má dve veľké vrecká a zaväzovanie v páse.

So širokými vyhrňovacími rukávmi prakticky riešenými tak, aby ste ich nemali hneď mokré od vody ako ja 🙂  tento je župan ako stvorený nielen na leto, ale jeho predĺžená dĺžka vás zaručene zahreje v chladnejších mesiacoch, vtedy si rukávy môžete odopnúť a zohriať si ruky.

Dvojvrstvová veľká kapucňa vám spoľahlivo vysuší aj dlhé, mokré vlasy, alebo ju môžete v lete využiť ako ochranu pred UV žiarením, ľanové vlákna ich odrážajú.

Župany sú vopred prané, aby sa Vám už nezrážali a udržali si svoj strih a tvar aj po častých noseniach a praniach, kedy sa stávajú ešte mäkšie a autentickejšie.

Vaflový župan je  preštepovaný, precízne prešitý do najmenších detailov s prihliadnutím na udržatelnosť, praktickosť.

Veľkosť županov je UNISEX , nie sú delené na dámske + pánske. Ak ho vyskúšate, už sa oň nebudete chcieť deliť 🙂  sadnú do veľkosti XL, ak by ste potrebovali veľkosť väčšiu, napíšte mi vopred pred objednávkou, budeme od vás potrebovať šírku pliec, obvod cez prsia, pás a výšku postavy. Ak ste nižší ako 160cm, je dobré ma na to rovnako upozorniť, aby sme ho ušili o niečo kratší.

 

FARBY: 

1.ŠKORICOVÁ (na fotkách)

2.TMAVOŠEDÁ (na fotkách)

3. PIESKOVÁ BÉŽOVÁ (na fotkách)

4. BIELA (viď vzorkovník)

5. SVETLOŠEDÁ (viď vzorkovník)

6. PRAŠNÁ FIALOVÁ (viď vzorkovník)

7. AZUROVÁ  (viď vzorkovník)

8. RUŽOVÁ (viď vzorkovník)

9. OLIVOVOŽLTÁ (viď vzorkovník)

10. OCEĽOVOMODRÁ (viď vzorkovník)

11. KhaKI ZELENÁ (viď vzorkovník)

ROZMERY: Dĺžka od pleca: 125cm

Šírka 71 cm x 2 (prsia, pás, boky)

Rukáv meraný od kapucne 72cm (nevyhrnutý, jeho celková dĺžka)

VEĽKOSŤ UNIVERZÁLNA-UNI : ľanový vaflový župan

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, v závislosti od konkrétneho produktu.

ľanové vafle

ľanové deky

 

 

 

 

 

Ďalšie informácie

FARBY

Škoricová, Piesková-béžová, Tmavošedá, Svetlošedá, Biela, Khaki zelená, Oceľovo-modrá, Azurová, Ružová, Prašná-fialová, Olivovo-žltá