Ľanový uterák TURBAN na vlasy

SKU N/A Kategória

23,00 

Ľanový uterák TURBAN na vlasy

 

Občas býva zabalenie vlasov do klasického uteráka zložité, uterák sa šmýka a nedrží, s ľanovými turbanmi je problém rýchlo vyriešený. Nie je nič jednoduchšie a pohodlnejšie na sušenie vlasov  ako ľanový uterák- turban na vlasy. Pomocou neho si môžete vlasy vysušiť bezpečne, bez zbytočného trenia a poškodenia. Praktické pútko s elastickou gumičkou  a gombíkom pomáhajú zaistiť turban, aby držal pevne a nepadal z hlavy.

 

Ľanové turbany sú tvarované, mäkké, savé a rýchlo schnú, sú skvelou voľbou pre všetky typy vlasov, dlhé, krátke, kučeravé.

 

Môžete ich využiť nielen po umytí vlasov, ale aj na vlasové zábaly,  pri kozmetických procedúrach napr. pleťových maskách, pri líčení, na dovolenke, pri bazéne, na pláži ako ochranu pred slnečnými lúčmi.

 

Ľanový turban- farby:

BIELA, PIESKOVÁ BÉŽOVÁ, ŠKORICOVÁ, SVETLOSIVÁ, TMAVOSIVÁ, PRAŠNÁ RUŽOVÁ, PRAŠNÁ FIALOVÁ.

 

V našej dielni šijeme ľanové uteráky a osušky väčšinou  zo zmesi ľanu a bavlny, aby sme dosiahli maximálnu úroveň trvanlivosti, savosti a jemnosti. Viete si skombinovať s ľanovými županmi TU, ľanovými osuškami, uterákmi, alebo žinkami TU.  Naše výrobkmi vám prídu zabalené v darčekovej krabičke, ako všetky výrobky od nás.

 

Ľanový turban veľkosť: najdlhšia časť (dĺžka) cca 65cm
najširšia časť (výška) cca 30cm

FARBY

Biela, Prírodná-béžová, Prašná ružová, Prašná fialová, Svetlošedá, Tmavošedá, Škoricová

Nákupný košík
ľanový turbanĽanový uterák TURBAN na vlasy
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.