Ľanová osuška

45,00 

Kedysi dávno, keď sme ešte nepoznali froté uteráky a osušky, boli ľanové osušky a uteráky tým najcennejším pokladom v každej domácnosti. Dlhé roky sa naši predkovia opierali o tento prírodný klenot, ktorý dokázal osušiť nielen ich telá, ale im aj dodávať pocit pohodlia a stíšiť myseľ.
V Abreadbag sa snažíme vrátiť čas späť a ukázať vám, že ľanové osušky sú stále viac ako len kus látky na utieranie a sušenie. Sú to kúsky, ktoré vám prinesú pocit prírodného šarmu.
Naše ľanové osušky a uteráky sú ušité z kvalitného ľanového materiálu, ktorý je známy svojou vysokou absorpčnou schopnosťou a rýchlym schnutím. Vďaka tomu sú perfektnými spoločníkmi pre vaše každodenné rituály – od ranného osvieženia po pokojný záver dňa.

DVOJVRSTVOVÁ ĽANOVÁ OSUŠKA S ĽANOVOU KRAJKOU

 

 

Dvojvrstvová ľanová osuška má rafinovaný a zároveň jedinečný vzhľad, je ľahká, mäkká a pevná zároveň. Ľanové osušky sú ušité z dvoch vrstiev prírodného nefarbeného 100% ľanu 260g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný.  Ľanová osuška je  kombinovaná s ľanovou dvojfarebnou krajkou, ktorá jej dodáva jemnosť, nádych nostalgie a romantiky. Ľanová krajka je našitá po šírke osušiek na jej vrchnej a aj spodnej časti.

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Ľan má tú fantastickú vlastnosť, že nasáva vlhkosť až o 40% viac, má duté vlákna a tak ju aj rýchlejšie odparuje.  Ľan je antistatický, nepriťahuje prach a dokonca môže pomôcť zmäkčiť a chrániť pokožku vďaka svojej prirodzenej rovnováhe pH. Ľanová tkanina je niekoľkonásobne silnejšiatrvácna a používanie takýchto výrobkov je dlhoročná záruka spokojnosti, čím častejšie budete ľanové osušky a uteráky prať, tým budú mäkšie a krajšie, preto sa netreba báť vyššej investície, ktorá vám a vašej rodine zaručí zdravší spánok na dlhé roky a v neposlednom rade vytvoríte pre seba a svojich blízkych bezpečnejší a zdravší domov. Ľanová látka má ľahký masážny účinok z dôvodu mikroskopických zlomov na jej vonkajšom povrchu, nepravidelnosti, má hrubší povrch, malinké hrčky a vrásčitá štruktúra vám zabezpečí masáž, stimuluje prietok krvi a podporí relaxáciu. Vzhľadom na jedinečnú filtráciu, schopnosť odolávať baktériám, vzdušnosti, absorbcie a odparovania vlhkosti je  ľan známy ako antialergický, odporúčaný pre ľudí s kožnými ochoreniami, alergiami a vhodný aj pre malé deti. Má vysokú schopnosť potlačiť baktérie, roztoče a huby, je vysoko repelentný voči hmyzu. Ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojivá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Ľanové uteráky a ľanové osušky  s vaflovou väzbou si môžete objednať a my vám ich s radosťou ušijeme v našej dielni TU

 

ĽANOVÁ OSUŠKA veľkosť: 95x145cm

Nákupný košík
ľanová osuškaĽanová osuška
45,00 
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.