Ľanová taška

Kategória

35,00 

Ľanová taška

Kombinácia 100% ľanu a ručne tkaného plátna je tak krásna, ľanová taška je ušitá z ružového ľanu vysokej gramáže, predpraného a mäkčeného. Odporúčam ju využiť ako nákupnú tašku, rúčky sú dostatočne pevné a ušité z ľanového plátna, rovnako ako aj vnútorné vrecko. A čo poviete na plážovú tašku? Áno, je dostatočne veľká a zmestí sa vám do nej okrem osušky aj vaša obľúbená kniha a kopec iných drobností. Taška sa dá vytvarovať a stiahnuť bavlneným hrubším špagátom, vtiahnutým po celom vrchnom obvode. Ľanová taška má tvarované dno pre prehľadnejšie a ľahšie ukladanie nákupu a všetkých potrebných i nepotrebných vecí.

Fotky vznikli v spolupráci s blogerkou Zuzkou By ZuZu,  ktorá tašky  videla  v máji na SAShE v Tržnici a šijú sa aj v iných farbách: tmavomodrá, svetlomodrá, šedá, hnedá, béžová, rúčky a vnútorné vrecko je šité z pevného ľanového plátna. Nesmierne si vážim túto spoluprácu a som za ňu veľmi vďačná.

Nádherné vyšivané ľanové šaty sú z dielničky VivienMihalish, jej výšivky sú tak krásne a neprehliadnuteľné, a havne s vlastným podpisom, obdivujem ich už veľmi dlho.

Samozrejme nesmiem zabudnúť na autorky fotiek: Butterfly creative by Susy a The World by Kejmy

 

Veľkosť: Šírka 43 cm
Výška 45 cm

Nákupný košík
ZástupnýĽanová taška
35,00 
Scroll to Top