Ľanové pyžamo

SKU N/A Kategória

125,00 

Ľanové pyžamo ušité z nášho najjemnejšieho ľanu  je dokonalý spoločník počas spánku a voľných dní. Zvolili sme minimalisticky štýl, veľkorysý strih s dôrazom na udržateľnosť a certifikovaný európsky ľan. Použité kokosové gombíky na ľanovom pyžame sú rovnako biologicky odbúrateľné. Pravidelné nosenie a pranie zvyšuje prirodzenú jemnosť a splývavosť ľanu. Košeľa je maximálne pohodlná, nohavice s gumou v páse majú rovný širší strih pre väčšie pohodlie a komfort. Minimalistická klasika z čistého ľanu.

Ľanové pyžamo

 

Naše ľanové pyžamá sú starostlivo ušité  certifikovaného ľanu, ktorý je jemný a ľahký  na dotyk, ale dostatočné hustý (185g/m2)

Ľanové pyžamo pôsobí elegantne a štýlovo, zamerali sme sa hlavne na  bezchybné spracovanie a ušitie z kvalitných ľanových látok, s prvkami všetrannosti, hravosti a štipkou koketnosti.

Ľanové pyžamá sú navrhnuté tak, aby ste bez väčšej námahy vyzerali elegantne, či ich budete nosiť spustené, spoľahlivo vám zahrejú v chladných dňoch vaše kríže:) alebo uviazené na uzol v skrátenej dĺžke a s vyhrnutými rukávmi, budú vašim verným spoločníkom počas celého roka. Ľanové pyžamo a jeho vrchný diel viete v lete využiť aj ako krátku nočnú košielku. Strih nohavíc s pásom na gumičku je pohodlný, širší a rovný, nebudú vás obmedzovať v pohybe.

Ľanové pyžamo je prané, vyzrážané.  Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Ľan má schopnosť odolávať baktériám, je antialergickáý odporúča sa pre ľudí s kožnými ochoreniami, alergiami. Má vysokú schopnosť potlačiť baktérie, roztoče a huby, je vysoko repelentný voči hmyzu.

Vďaka svojej molekulárnej štruktúre môže ľanové pyžamo absorbovať až 20% svojej hmotnosti z vlhkosti, preto vynikajúco saje pot a vám zaručí plnohodnotnejší a zdravší spánok.   Ľanové vlákno je duté, preto sa vyznačujeme týmito schopnosťami, vo svojich vláknach zadržiava teplo, ochladzuje a spoľahlivo odvádza nadbytočnú vlhkosť.

Ľanová látka má ľahký masážny účinok z dôvodu mikroskopických zlomov na jej vonkajšom povrchu. Doprajte si bezplatnú masáž :-),  nepravidelnosti, hrubší povrch, malinké hrčky a vrásčitá štruktúra vám zabezpečí masáž počas vášho spánku, stimuluje prietok krvi a podporí relaxáciu.

 

Veľkosti:

S/M: KOŠELA s kokosovými gombíkmi

dĺžka meraná cez stred chrbta cca 75cm

šírka cez prsia cca 59cm (x2 cm)

dĺžka rukáva meraná od goliera cca 73cm

NOHAVICE:

vnútorná dĺžka nohavíc cca 76cm

vonkajšia dĺžka nohavíc 101 cm

pás v nenatiahnutom stave cca 66cm, natiahnutý 84cm, max. 90 cm

FARBY: mliečna biela, prašná ružová, mätová zelená

Ľanové pyžamo dopĺňa na fotkách ľanový vaflový župan z našej kolecie TU

ROZMERY

S/M

FARBY

mliečna biela, prašná ružová, mätovo zelená

Nákupný košík
ľanové pyžamoĽanové pyžamo
Scroll to Top