Ľanové pyžamo Elizabeth

SKU N/A Kategória

80,00 85,00 

V jemnom letnom vánku sa minulé leto zrodil nápad, ktorý splynul s výrazným dotykom ľanu. Kým sme sa dostali do finále, prešlo veľa času a testovania. V našom ateliéri Abreadbag sme ušili ľanové pyžamá v krátkej verzii, čarovné odevy pre letné teplé mesiace. S krátkymi rukávmi a krátkymi nohavicami vytvárajú oázu osviežujúcej pohody, ktorá vás pohltí a obklopí vás prírodnou vôňou.

Ľanové pyžamo Elizabeth

 

Pozvite do svojho života túto jemnosť a nechajte sa unášať prúdom svojich snov. V našom ľanovom pyžame v prašnej ružovej farbe sa cítite ako princezná, ktorá sa prebúdza do svojho vlastného rozprávkového sveta. V jemnej ružovej farbe sa skrýva príbeh nekonečnej nehy, je to farba snov a romantiky.

V našom srdci pulzuje sila udržateľnosti a etiky. S každým švíkom, ktorý spojíme, s každým detailom, ktorý ušijeme sa zrodí jedinečný kúsok, ktorý si zaslúži byť svedomito nosený. Venujeme sa s vášňou remeslu, ktoré zdôrazňuje krásu ľanu a zároveň ctí životné prostredie.

Zakrátko tu bude leto a so slnečnými lúčmi prichádza aj teplé počasie, ktoré nám všetkým prináša veľa energie. Naše ľanové pyžamo Elizabeth je ušité z európskeho certifikovaného ľanu z Čiech a Litvy, je jemné na dotyk a pohodlné na nosenie. Jeho prirodzená schopnosť regulovať teplotu tela a odvádzať vlhkosť vám umožní spať pokojne a pohodlne po celú noc. Cítite, ako sa jemný ľan opiera o vašu pokožku a vytvára príjemný chladivý pocit. Jeho hebkosť a strih vám poskytuje absolútny komfort a slobodu pohybu.

Jednoduchý a minimalistický dizajn je skvelý na každú príležitosť – či už sa chystáte na spánok alebo na oddych v pohodlí vášho domova.

Na fotkách má naša modelka Eli oblečené ľanové pyžamo v prašnej ružovej farbe v skrátenej verzii košele, Ľubka má na sebe pyžamo v predĺženej verzii košele v mint zelenej farbe. Veľkosť ľanových pyžamiek je UNI S-M, vieme Vám z nich ušiť aj väčšiu veľkosť, napíšte nám vaše miery: Obvod cez prsia, obvod pásu a obvod bokov, výšku vašej postavy, tu potom prispôsobujeme aj predný a zadný sed nohavíc, predsalen ľan nie je elastický materiál a nám záleží na tom, aby ste sa v našich pyžamkách cítili pohodlne a my vám ich ušijeme na vaše osobné miery, takto sa nám to osvedčilo. Cena pyžamka sa podľa mier potom upraví.

Každá sme iná, jedinečná, s väčším, či menším bruškom, bokmi, či horným obvodom a tak to má byť, sme krásne práve také, aké sme.

S-M skrátená dĺžka košele: 

dĺžka chrbta meraná cez stred cca 60cm

šírka košele cez prsia cca 56cm x2

kraťase pás s 3cm gumou: 49cm x 2 v natiahnutom stave na max, 35cm x 2 v nenatiahnutom stave

dĺžka cca 38cm

S-M predĺžená dĺžka košele

dĺžka košele: cca 74cm

šírka košele cez prsia cca 56cm x2

kratase pás v nenatiahnutom stave 35cm x2, v natiahnutom stave na max. 49cm x 2

dĺžka cca 38cm

FARBA: prašná ružová, zapínanie s prírodnými kokosovými gombíkmi

Ľanové pyžamá šijeme aj s dlhými rukávmi a s dlhými pohodlnými nohavicami TU

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, v závislosti od konkrétneho produktu.

Viac o nás, o Abreadbag, z každodenného života v našom ateliéri, hodnotenia spokojných zákazníkov, si môžete pozrieť  aj na našich sociálnych sieťach Abreadbag na Instagrame a Abreadbag na Facebook-u

VEĽKOSŤ

/S/M skrátená dĺžka košele, S/M predĺžená dĺžka košele

Nákupný košík
Ľanové pyžamo ElizabethĽanové pyžamo Elizabeth
80,00 85,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.