Ľanové pyžamo Elizabeth

80,00 85,00 

V jemnom letnom vánku sa minulé leto zrodil nápad, ktorý splynul s výrazným dotykom ľanu. Kým sme sa dostali do finále, prešlo veľa času a testovania. V našom ateliéri Abreadbag sme ušili ľanové pyžamá v krátkej verzii, čarovné odevy pre letné teplé mesiace. S krátkymi rukávmi a krátkymi nohavicami vytvárajú oázu osviežujúcej pohody, ktorá vás pohltí a obklopí vás prírodnou vôňou.

Ľanové pyžamo Elizabeth

Uvoľnite sa a doprajte si chvíľu len pre seba. Noste naše ľanové pyžamá s hrdosťou, pretože každá ich časť je vytvorená so srdcom. V okrovej farbe ľanu sa skrýva príbeh prírody, múdrosti a harmónie. Je to farba zemských tónov, ktorá vás zvádza k objavovaniu vnútorného pokoja a vyváženosti. Je to odtieň, ktorý nás spája so zemou, jej teplom a vitalitou. Pozvite do svojho života túto zemitú eleganciu a nechajte sa vtiahnuť do prírodného tanca farieb a tvarov. V našich ľanových pyžamách v okrovej farbe sa spojí krása prírody a vaša vlastná vnútorná harmónia. Tieto pyžamá sú stvorené, aby vám pripomenuli spojenie s prírodou a aby vás povzbudili, aby ste sa venovali sami sebe.

V našom srdci pulzuje sila udržateľnosti a etiky. S každým švíkom, ktorý spojíme, s každým detailom, ktorý ušijeme sa zrodí jedinečný kúsok, ktorý si zaslúži byť svedomito nosený. Venujeme sa s vášňou remeslu, ktoré zdôrazňuje krásu ľanu a zároveň ctí životné prostredie.

Zakrátko tu bude leto a so slnečnými lúčmi prichádza aj teplé počasie, ktoré nám všetkým prináša veľa energie. Naše ľanové pyžamo Elizabeth je ušité z európskeho certifikovaného ľanu z Čiech a Litvy, je jemné na dotyk a pohodlné na nosenie. Jeho prirodzená schopnosť regulovať teplotu tela a odvádzať vlhkosť vám umožní spať pokojne a pohodlne po celú noc. Cítite, ako sa jemný ľan opiera o vašu pokožku a vytvára príjemný chladivý pocit. Jeho hebkosť a strih vám poskytuje absolútny komfort a slobodu pohybu.

Jednoduchý a minimalistický dizajn je skvelý na každú príležitosť – či už sa chystáte na spánok alebo na oddych v pohodlí vášho domova.

Na fotkách má naša modelka Eli oblečené ľanové pyžamo v bielej farbe v predĺženej verzii košele, Ľubka má na sebe pyžamo v predĺženej verzii košele v okrovej farbe. Pre porovnanie strihu si môžete ľanovú košeľu v skrátenej dĺžke pozrieť TU. Veľkosť ľanových pyžamiek je UNI S-M, vieme Vám z nich ušiť aj väčšiu veľkosť, napíšte nám vaše miery: Obvod cez prsia, obvod pásu a obvod bokov, výšku vašej postavy, tu potom prispôsobujeme aj predný a zadný sed nohavíc, predsalen ľan nie je elastický materiál a nám záleží na tom, aby ste sa v našich pyžamkách cítili pohodlne a my vám ich ušijeme na vaše osobné miery, takto sa nám to osvedčilo. Cena pyžamka sa podľa mier potom upraví.

Každá sme iná, jedinečná, s väčším, či menším bruškom, bokmi, či horným obvodom a tak to má byť, sme krásne práve také, aké sme.

S-M skrátená dĺžka košele: 

dĺžka chrbta meraná cez stred cca 60cm

šírka košele cez prsia cca 56cm x2

kraťase pás s 3cm gumou: 49cm x 2 v natiahnutom stave na max, 35cm x 2 v nenatiahnutom stave

dĺžka cca 38cm

 

S-M predĺžená dĺžka košele

dĺžka košele: cca 74cm

šírka košele cez prsia cca 56cm x2

kratase pás v nenatiahnutom stave 35cm x2, v natiahnutom stave na max. 49cm x 2

dĺžka cca 38cm

FARBA: okrová, zapínanie s prírodnými kokosovými gombíkmi

Ľanové pyžamá šijeme aj s dlhými rukávmi a s dlhými pohodlnými nohavicami TU

Ľanové turbany na vlasy, ktoré môžete vidieť na našich fotkách v bielej a škoricovej farbe šijeme aj v iných farbách TU

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, v závislosti od konkrétneho produktu.

Viac o nás, o Abreadbag, z každodenného života v našom ateliéri, hodnotenia spokojných zákazníkov, si môžete pozrieť  aj na našich sociálnych sieťach Abreadbag na Instagrame a Abreadbag na Facebook-u

VEĽKOSŤ

S/M skrátená dĺžka košele, S/M predĺžená dĺžka košele

Nákupný košík
ľanové pyžamo ElizabethĽanové pyžamo Elizabeth
80,00 85,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.