Obojstranná ľanová prikrývka

SKU N/A Kategória

30,00 89,00 

Obojstranná ľanová prikrývka- MOMENTÁLNE NEDOSTUPNÁ ĽANOVÁ LÁTKA

 

Prikrývky sú po celom obvode sú detailne preštepované, aby sa po viacnásobnom praní neprekrúcali po krajoch, takto vám budú držať pekne tvar a dlhé roky vás budú tešiť svojou jedninečnou štruktúrou. Ľanová prikrývka je  ideálna nielen na horúce letné noci, na terasy, alebo vám poslúži ako prehoz, ľan vás bude svojou termoregulačnou schopnosťou v lete  príjemne chladiť a v zime hriať aj ako samostatná deka.

Ľanová prikrývka má rafinovaný a zároveň jedinečný vzhľad, ktorý nikdy nevyjde z módy, jedna strana vás poteší s podkladom v svetlo béžovom odtieni a hnedým vzorom a naopak druhá strana prikrývky je skombinovaná s podkladom v prirodnej nefarbenej hnedej farbe s béžovým vzorom.

Prirodzene pokrčený vzhľad vám prinesie pohodlnú starostlivosť o prikrývku, pretože ju nikdy nemusíte žehliť, dobrá správa, však?

Ak používate sušičku, prikrývky môžete sušiť pri nižšej teplote, po vybratí zo sušičky budú ešte vlhkejšie, ale veľmi rýchlo preschnú. Budú mäkšie a ľanové vlákna sa tak rýchlo neopotrebujú a takto vás budú tešiť dlhé roky.

Ľanové prikrývky, deky sú šité z mäkčeného predpraného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED
Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ 

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Ľanovú prikrývku vieme ušiť aj presne na mieru, ak ste si nenašli svoju veľkosť, napíšteným, veľmi radi vám poradíme.

Ľanová prikrývka je ušitá z materiálu  : 78% ľan, 22% bavlna gramáž 330g/m2

ľanovú prikrývku si môžete skombinovať ako na fotke s ľanovými obliečkami LUCIA TU

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

ROZMERY

100x100cm, 130x90cm, 130x200cm, 130x210cm, 130x240cm

Nákupný košík
Scroll to Top