Ľanový prehoz

SKU N/A Kategória

75,00 115,00 

Ľanový prehoz- Momentálne vypredaná a nedostupná ľanová látka

Ľanové prehozy sú po celom obvode sú detailne preštepované, aby sa po viacnásobnom praní neprekrúcali po krajoch, takto vám budú držať pekne tvar a dlhé roky vás budú tešiť svojou jedninečnou štruktúrou. Ľanový prehoz je ideálny aj na horúce letné noci ako samostatná prikrývka,  bude vás svojou termoregulačnou schopnosťou v lete  príjemne chladiť a v zime hriať.

Ľanový prehoz má rafinovaný a zároveň jedinečný vzhľad, je ľahký, mäkký a pevný zároveň.

Prirodzene pokrčený vzhľad vám prinesie pohodlnú starostlivosť o ľanový prehoz, pretože ho nikdy nemusíte žehliť, dobrá správa, však?

Ak používate sušičku, prikrývky môžete sušiť pri nižšej teplote, po vybratí zo sušičky budú ešte vlhkejšie, ale veľmi rýchlo preschnú. Budú mäkšie a ľanové vlákna sa tak rýchlo neopotrebujú a takto vás budú tešiť dlhé roky.

 

Ľanové prehozy sú šité z mäkčeného predpraného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED
Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ 

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Odporúčam vám ich kombinovať s ľanovými obliečkami v týchto farbách, krásne vám vynikne štruktúra materiálu:

biela, svetlosivá, tmavosivá, béžová, prašná ružová, žltá, mauve fialová, tmavozelená, hnedá, žltá, okrovožltá.

Viete si vybrať v našej galérii a skombinovať aj iné druhy prikrývok a prehozov s ľanovými obliečkami TU

150

Materiál : 100% ľan gramáž 275g/m2

Ľanový prehoz vieme ušiť aj presne na mieru, ak ste si nenašli svoju veľkosť, napíšte mi na e-mail [email protected] veľmi rada vám poradím. Treba počítať s realizáciou zákazky, ušitím na mieru a dodaním 10 prac. dní.

Hodnotenia našej práce od milých zákazníkov si viete prečítať spolu s ich fotkami aj na našom instagramovov účte ABREADBAG

všetky ich môžete nájsť uložené v referenciách.

Ľanové posteľné obliečky, prehozy ako aj ľanové plachty sú šité na objednávku, preto treba počítať s dodaním 10-14 pracovných dní.

ROZMER

140×200, 150×240, 180×240, 200×240, 200×260

Nákupný košík
Scroll to Top