Ľanový prehoz Viktória

SKU N/A Kategória

50,00 140,00 

Ľanový prehoz Viktória

Ľanové prehozy sú po celom obvode sú detailne preštepované, aby sa po viacnásobnom praní neprekrúcali po krajoch, takto vám budú držať pekne tvar a dlhé roky vás budú tešiť svojou jedninečnou štruktúrou. Ľanový prehoz je ideálny aj na horúce letné noci ako samostatná prikrývka,  bude vás svojou termoregulačnou schopnosťou v lete  príjemne chladiť a v zime hriať.

Ľanový prehoz Viktória je ušitý z dvoch vrstiev prírodného 100% ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný. Sú kombinované s ľanovou dvojfarebnou krajkou, ktorá im dodáva jemnosť, nádych nostalgie a romantiky. Ľanová krajka je našitá po celom obvode prehozov.  Ľanové prehozy majú rafinovaný a zároveň jedinečný vzhľad, sú ľahké, mäkké a pevné zároveň.

Prirodzene pokrčený vzhľad vám prinesie pohodlnú starostlivosť o ľanový prehoz, pretože ho nikdy nemusíte žehliť, dobrá správa, však?

Ak používate sušičku, prehozy môžete sušiť pri nižšej teplote, po vybratí zo sušičky budú ešte vlhkejšie, ale veľmi rýchlo preschnú. Budú mäkšie a ľanové vlákna sa tak rýchlo neopotrebujú a takto vás budú tešiť dlhé roky.

Ľanový prehoz Viktória viete krásne skombinovať s ľanovými obliečkami VIKTÓRIA ktoré majú obliečky na vankúše rovnako zdobené ľanovou krajkou po celem ich obvode a doplniť ich môžete o romantické a nežné obliečky na malé vankúšiky TU

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

ROZMER

130x90cm, 140x200cm, 160x220cm, 200x220cm, 220x240cm

Nákupný košík
ľanový prehoz ViktóriaĽanový prehoz Viktória
50,00 140,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.