Ľanový prehoz

SKU N/A Kategória

95,00 

LIMITOVANÁ KOLEKCIA- MOMENTÁLNE VYPREDANÁ

Ľanový prehoz na posteľ  vysokej gramáže 330g/m2 v jemných prírodných farbách je dokonalou a funkčnou prírodnou ozdobou.

Ľanový prehoz je  po celom obvode  detailne preštepovaný, aby sa po viacnásobnom praní neprekrúcal po krajoch, takto vám bude držať pekne tvar a dlhé roky vás bude tešiť svojou jedninečnou štruktúrou. Ľanový prehoz je ideálny aj na horúce letné noci ako samostatná prikrývka,  bude vás svojou termoregulačnou schopnosťou v lete  príjemne chladiť a v zime hriať.

Ľanový prehoz môžete využiť aj ako samostatnú prikrývku, miesto deky, dokonale sa k nemu hodia ľanové obliečky DANIELA

Prirodzene pokrčený vzhľad vám prinesie pohodlnú starostlivosť o ľanový prehoz, pretože ho nikdy nemusíte žehliť, dobrá správa, však?

Ak používate sušičku, prikrývky môžete sušiť pri nižšej teplote, po vybratí zo sušičky budú ešte vlhkejšie, ale veľmi rýchlo preschnú. Budú mäkšie a ľanové vlákna sa tak rýchlo neopotrebujú a takto vás budú tešiť dlhé roky.

Ľanové prehozy sú šité z mäkčeného predpraného ľanu, ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED, preto je na dotyk príjemný a zjemnený.

Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ 

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Ušité máme posledné dva kusy, tento vzor ľanovej látky sa už nebude dotkávať, ostal nám v dielni ešte rozmer

ľanového prehozu : 210x240c, 200x210cm, veľmi radi vám ich pošleme, budú vás tešiť dlhé roky.

ROZMER

210x200cm, 210x240cm

Nákupný košík
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.