Ľanové plachty farby: biela, béžová, mliečna biela

SKU N/A Kategória

40,00 120,00 

Pre zdravý a plnohodnotný spánok ♥

Ak hľadáte vytvorenie udržateľnejšieho a ekologickejšieho prostredia vo vašom domove, ekologické spojenie 100% ľanu je určite materiálom, do ktorého sa vám oplatí investovať. 100% ľan je šetrný k životnému prostrediu, zároveň je obnoviteľným zdrojom, pri jeho pestovaní sa nepoužívajú žiadne hnojívá a nepotrebuje žiadne zavlažovanie, ľan je tiež plne biologicky odbúrateľný.

Výhody posteľnej bielizne a posteľného prádla zo 100% ľanu:

– Vzhľadom na jedinečnú filtráciu, schopnosť odolávať baktériám, vzdušnosti, absorbcie a odparovania vlhkosti je posteľná bielizeň zo 100% ľanu známa ako antialergická, odporúčaná pre ľudí s kožnými ochoreniami, alergiami a vhodná aj pre malé deti. Má vysokú schopnosť potlačiť baktérie, roztoče a huby, je vysoko repelentná voči hmyzu.

-100% ľan je antistatický, nepriťahuje prach a dokonca môže pomôcť zmäkčiť a chrániť pokožku vďaka svojej prirodzenej rovnováhe pH.

– Ľanová tkanina má ľahký masážny účinok z dôvodu mikroskopických zlomov na jej vonkajšom povrchu. Doprajte si bezplatnú masáž :-),  nepravidelnosti, hrubší povrch, malinké hrčky a vrásčitá štruktúra vám zabezpečí masáž počas vášho spánku, stimuluje prietok krvi a podporí relaxáciu.

Ľanové plachty sú šité na výšku matracov 18cm -20cm, pokiaľ máte matrac vyšší, plachta sa v tomto prípade ušije presne na mieru a vašu výšku matraca, preto je potrebné, aby ste mi vopred pred objednávkou v takomto prípade napísali a ja vám rada poradím.

Viac informácií o výhodách posteľnej bielizne zo 100% ľanu si môžete prečítať TU

 

Posteľné ľanové plachty sa šijú v troch veľkostiach, do detských postielok, na jednoposteľ a manželskú posteľ.

Malé rozmery nájdete TU

Všetky ľanové plachty prídu k vám domov krásne zabalené v darčekovej krabici, pred ušitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ľanové plachty na manželskú posteľ je možné pripraviť v týchto farbách : tmavomodrá, bledomodrá, svetlošedá, tmavošedá, bledoružová, hnedá, biela, béžová, mliečna biela, hrdza (viď priložený posledný vzorkovník). Napíšte mi ak by ste si želali farbu z priloženého vzorkovníka. Ľanové plachty na manželskú posteľ sú šité v jednom kuse, nie sú cez stred napájané a prešívané. Ľan je dostatočne široký, aby pokryl celú šírku a dĺžku postele a tak to má byť 🙂

Ľanové plachty sú šité na objednávku, aby vám sadli dokonale, snažíme sa o individuálny prístup, dodanie je 10 pracovných dní.

FARBA

BIELA, MLIEČNA BIELA, BÉŽOVÁ

ROZMERY

60x120x10cm detská postielka, 90x200x20 cm, 140x200x20cm, 160x200x20cm, 180x200x20cm, 200x200x20cm, 200x180x25cm

Nákupný košík
AbreadbagĽanové plachty farby: biela, béžová, mliečna biela
40,00 120,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.