Ľanové prestieranie

5,90 

Ľanové prestieranie je ušité zo štrukturovaného prémiového a certufikovaného ľanu vysokej gramáže 310g, spríjemní vám a skrášli stolovanie nielen na vašej záhrade, terase, ale je krásnym prírodným doplnkom aj vo vašej jedálni. Jednoduchosť a  minimalizmus svojim strihom dopĺňa pásikavý vzor.

Na veľkosti ľanového prestierania sa naozaj nešetrilo, jeho veľkosť je štedrá, zmestí sa naň všetko potrebné, čo chcete a potrebujete mať po ruke.

Doplniť ho viete štólou v rovnakom pásikavom vzore, alebo jednofarebným ľanovým obrusom. Máte chuť kombinovať? Rada vám poradím a odpoviem na vaše otázky.

Všetky naše ľanové látky majú európsky certifikát, zároveň sú vyrábané v Európe, používame a šijeme v našej dielni len z kvalitného českého, belgického a litovského ľanu. Je pre nás dôležité, kde sa ľanové látky vyrábajú, preto pod našimi rukami vznikajú výrobky, ktoré sú ušité z najkvalitnejších a testovaných ľanov.

Dodanie a ušitie je momentálne 10-15 prac. dní.

Na našich fotkách sme zakomponovali med, ktorý nám prirástol k srdcu, vyrába sa poctivo na rodinnej farme v Malom Kamenci, s láskou, kde je pracovitosť a láska k prírode spojená do poctivej neprekonateľnej chute podľa tradičných receptúr, s prírodnými prísadami, zodpovedne a uvedomelo, to sú medy ZLATÝ NEKTÁR  My sme si obľúbili do peny šlahaný PASTOVANÝ KVETOVÝ MED.  u nás sa potajomky vyjedá lyžičkou ?

Veľkosť: 30x50cm cca + – 0,5cm

Nákupný košík
lanovy obrusĽanové prestieranie
5,90 
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.