Ľanové prestieranie

5,90 

Ľanová látka je zázrakom prírody, prináša do vášho domova pocit pohodlia a harmónie. Pásikavý vzor na ľanovej štóle, na ľanovom prestieraní dokáže vytvoriť dokonalý rustikálny a vintage štýl. Pri šití prestieraní sme sa nezamerali iba na jeho vizuálnu stránku, ale tiež sme dbali na jeho trvácnosť a kvalitu. Materiál je odolný voči poškodeniu a ušpineniu, takže sa nemusíte báť, že by vám rýchlo vybledol alebo sa používaním rýchlo zničil. Všetky naše ľanové obrusy, obrúsky a štóly sú ručne ušité v našej dielni a to je niečo, čo robí náš produkt jedinečným. Každý kus látky sme s veľkou starostlivosťou vyberali a každý krok pri výrobe sme prešli s najväčšou starostlivosťou a láskou. Výberom pásikavého stredového obrusu, ľanových prestieraní z našej dielne, sa stanete majiteľom niečoho skutočne kvalitného a jedinečného.

Ľanové prestieranie je ušité zo štrukturovaného prémiového a certufikovaného ľanu vysokej gramáže 310g, spríjemní vám a skrášli stolovanie nielen na vašej záhrade, terase, ale je krásnym prírodným doplnkom aj vo vašej jedálni. Jednoduchosť a  minimalizmus svojim strihom dopĺňa pásikavý vzor.

Na veľkosti ľanového prestierania sa naozaj nešetrilo, jeho veľkosť je štedrá, zmestí sa naň všetko potrebné, čo chcete a potrebujete mať po ruke.

,,Do tvojho života prichádza čas teplých večerov, vôňa leta, kvetov a prírody. Je opäť čas otvoriť dvere a nechať slnko vojsť do tvojho srdca a domova. Preto by si nemal/a a zabudnúť na dôležité detaily, ktoré dokážu vytvoriť dokonalú atmosféru. Mäkký ľanový materiál sa jemne dotýka tvojich rúk a je príjemný na dotyk. A čo je najdôležitejšie, je odolný voči počasiu a prirodzeným vplyvom, takže môžeš ostať pokojná/ý aj v prípade náhleho letného dažďa. Čím lepšie budeš pripravená/ý, tým viac si užiješ všetky chvíle, ktoré ti leto prináša.“

Doplniť ho viete ľanovou štólou v rovnakom pásikavom vzore, alebo jednofarebným ľanovým obrusom. Máte chuť kombinovať? Radi vám poradíme a odpovieme na vaše otázky.

Všetky naše ľanové látky majú európsky certifikát, zároveň sú vyrábané v Európe, používame a šijeme v našej dielni len z kvalitného českého, belgického a litovského ľanu. Je pre nás dôležité, kde sa ľanové látky vyrábajú, preto pod našimi rukami vznikajú výrobky, ktoré sú ušité z najkvalitnejších a testovaných ľanov.

Dodanie a ušitie je momentálne 10-15 prac. dní.

Na našich fotkách sme zakomponovali med, ktorý nám prirástol k srdcu, vyrába sa poctivo na rodinnej farme v Malom Kamenci, s láskou, kde je pracovitosť a láska k prírode spojená do poctivej neprekonateľnej chute podľa tradičných receptúr, s prírodnými prísadami, zodpovedne a uvedomelo, to sú medy ZLATÝ NEKTÁR  My sme si obľúbili do peny šlahaný PASTOVANÝ KVETOVÝ MED.  u nás sa potajomky vyjedá lyžičkou.

Ľanové prestieranie a jeho veľkosť: 30x50cm cca + – 0,5cm

Nákupný košík
ľanové prestieranieĽanové prestieranie
5,90 
Scroll to Top