Ľanové obrúsky

SKU N/A Kategória

6,00 9,00 

Ľanové obrúsky ušité zo 100% predpraného  mäkčeného ľanu vysokej gramáže sú ideálne miesto papierových obrúskov a servítok, nielenže pôsobia elegantnejšie a vytvoria slávnostnejšiu atmosféru pri stolovaní, ale ich opakovaným používaním šetríte našu prírodu a životné prostredie a nevytvárate ďalší zbytočný odpad. Ak si aj ty nadšencom ZERO WASTE a života BEZ ODPADU, toto je pre teba to pravé riešenie ako odpad eliminovať na minimum a my ti za to ĎAKUJEME, ďakujeme že nám pomáhaš chrániť naše životné prostredie, verím, že spoločnou osvetou a aj s našou a vašou pomocou to dokážame!

Obrúsky sú precízne prešité, aby ľan aj po praniach držal svoj tvar. Je predpraný, tak sa nemusíte báť, že sa vám praním budú zrážať.

V prípade záujmu o iný rozmer, napíšte mi pred objednávkou správu, rada vám poradím.

Či sa už rozhodnete pre ľanové utierky na chlebík, alebo ľanové vrecúška, bude to správna voľba nie len pre vaše zdravie, ale pomôžete chrániť naše životné prostredie, ďakujeme vám, že nám pomáhate šíriť myšlienku o potrebe recyklovať a spoločne vymieňame tisícky umelých sáčkov za ľanové vrecká ♥

Všetky naše vrecká na chlieb sú 100% kompostovateľné a vo vašom domácom komposte sa rozložia do jedného mesiaca.

Ako bonus vám prídu všetky výrobky krásne zabalené a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšlaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička♥

Ľanové obrúsky môžete kombinovať s ľanovou štólou TU a ľanový prestieraním TU

Dodanie a ušitie  výrobkov je 5-10 pracovných dní v závislosti od konkrétneho výrobku.

FARBY SI MôŽETE VYBRAŤ S PRILOŽENÉHO VZORKOVNÍKA A VAMI VYBRANÚ FARBU NAPíSAŤ DO POZNÁMKY V OBJEDNÁVKE. Na fotkách sú farby obrúskov : MAUVÉ FIALOVÁ, PUDROVO FIALOVÁ a RUŽOVÁ FARBA.

 

FOTO: Daniela Slávik

ROZMERY

30x30cm, 35x35cm, 40x40cm, 45x45cm

Nákupný košík
ľanové obrúskyĽanové obrúsky
6,00 9,00 Výber možností
Scroll to Top