Ľanová štóla

SKU N/A Kategória

15,00 34,00 

Ľanová štóla je ušitá zo štrukturovaného prémiového a certifikovaného ľanu vysokej gramáže 310g, spríjemní vám a skrášli stolovanie nielen na vašej záhrade, terase, ale je krásnym prírodným doplnkom aj vo vašej jedálni. Jednoduchosť a  minimalizmus svojim strihom dopĺňa pásikavý vzor.

Šírka stredového obrusu je 50cm, dĺžku si môžete zvoliť akú potrebujete, ak by ste nenašli vhodný rozmer pri veľkostiach, neváhajte mi napísať, vieme ich ušiť aj na mieru a upraviť vám dĺžku podľa potreby.

Všetky naše ľanové látky majú európsky certifikát, zároveň sú vyrábané v Európe, používame a šijeme v našej dielni len z kvalitného českého, belgického a litovského ľanu. Je pre nás dôležité, kde sa ľanové látky vyrábajú, preto pod našimi rukami vznikajú výrobky, ktoré sú ušité z najkvalitnejších a testovaných ľanov.

Dodanie a ušitie je momentálne 10-15 prac. dní.

 

Na našich fotkách sme zakomponovali med, ktorý nám prirástol k srdcu, vyrába sa poctivo na rodinnej farme v Malom Kamenci, s láskou, kde je pracovitosť a láska k prírode spojená do poctivej neprekonateľnej chute podľa tradičných receptúr, s prírodnými prísadami, zodpovedne a uvedomelo, to sú medy ZLATÝ NEKTÁR  My sme si obľúbili do peny šlahaný PASTOVANÝ KVETOVÝ MED.  u nás sa potajomky vyjedá lyžičkou 🙂

 

ROZMERY

100×50, 120×50, 140×50, 160×50, 180×50, 200×50, 220×50

Nákupný košík
ľanové obrusyĽanová štóla
15,00 34,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.