Ľanové obliečky Tamara

SKU N/A Kategória

125,00 135,00 

MOMENTÁLNE VYPREDANÁ LÁTKA NA ĽANOVÉ OBLIEČKY, MRZÍ NÁS TO, ALE KVÔLI NEDOSTUPNOSTI KVETINOVEJ LÁTKY U VÝROBCU, ICH NEŠIJEME.

 

Ľanové posteľné obliečky TAMARA, dostali sme chuť, nechať to u nás rozkvitnúť a priniesť vám závan teplých, slnkom zaliatých, rozžiarených  pozitívnych dní do vašich domovov.

 

Ľanové obliečky TAMARA s kvetinovým vzorom sú šité z certifikovaného prírodného mäkčeného predpraného ľanu 185gm2,  ktorý je vymývaný pomocou kameňa, tzv.: Stone washing, alebo s označením STONEWASHED
Nie, nie sú to klasické ťažké kamene, sú to umelo a prírodne vyrobené alternatívy kameňa, ktorý je ako pemza a s prírodných variánt sa používajú sopečné horniny. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠ Tento ľan nie je potrebné žehliť, je prekrásne zvrásnený po opratí.

Jedna strana ľanových obliečok je kvetinová a druhá strana z jednofarebného certifikovaného 100% ľanu 185gm2 v okrovej farbe.

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Tak isto dajú upraviť gombíky, ak si želáte, aby ich nebolo vidieť a majú byť skryté, stačí mi to napísať pri objednávke do poznámky, že si budete prosiť skryté zapínanie. Rovnako si môžete vybrať dva druhy gombíkov : DREVENÉ, ALEBO KOKOSOVÉ, napíšte mi váš výber do poznámky pri objednávke.

Ak si želáte posteľné obliečky z ľanu predĺžiť, napíšte mi prosím správu, rada vám poradím a upravím vám ich presne podľa požiadaviek a na mieru.

Záleží mi na tom, z akého materiálu pre vás ľanovú posteľnú bielizeň šijeme, kde a za akých podmienok bol ľan vyrobený, posteľná bielizeň vám príde vopred vypratá, voňavá a vy sa už nemusíte báť, že vám bude časom meniť tvar a zrážať sa.

Ako bonus vám prídu ľanové obliečky Tamara zabalené v krásnej darčekovej krabici určenej aj na ďalšie použitie a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšľaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, ako svadobný dar, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička♥

Viac o výhodách ľanovej bielizne si prečitate na našom blogu  ĽAN a JEHO ÚČINKY pre zdravý a plnohodnotný spánok

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

ROZMERY

140x200cm 50x60cm, 140x200cm 50x70cm, 140x200cm 70x90cm

Nákupný košík
Scroll to Top