Ľanové obliečky ADAM

110,00 115,00 

Ľanové obliečky ADAM s vôňou a farbou škorice a horúcej čokolády. Čokoládový, alebo škoricový odtieň v spojení so zemitými, prírodnými farbami a doplnkami dodáva miestnosti hĺbku, ľanová látka ju dopĺňa svojou plastickosťou. Celej spálni dodá viac tepla a pokojnej atmosféry. Ľanové obliečky sú ideálnou voľbou po celý rok, vďaka svojim termoregulačným vlastnostiam vás v lete príjemne chladia a v zime vás zahrejú.

Ľanové obliečky ADAM.

 

Ľanové obliečky ADAM  sú ušité zo 100% certifikovaného ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je mäkčený, ideálny na posteľnú bielizeň a zároveň dostatočne pevný. Možnosť vybrať z viacerých farieb a kombinácií. Zapínanie je riešené s malými kokosovými gombíkmi. Rovnako sa  dajú upraviť gombíky, ak si želáte, aby ich nebolo vidieť a majú byť skryté, stačí mi to napísať pri objednávke do poznámky, že si budete prosiť skryté zapínanie. Rovnako si môžete vybrať dva druhy gombíkov : DREVENÉ, ALEBO KOKOSOVÉ, napíšte mi váš výber do poznámky pri objednávke.

Ak si želáte posteľné obliečky z ľanu predĺžiť, napíšte mi prosím správu, rada vám poradím a upravím vám ich presne podľa požiadaviek a na mieru.

Tým, že bolo zvolené aj vonkajšie prešitie po obvode vám zaručí stálosť tvaru pri praniach, obliečky sa vám nebudú krútiť a staćí vám ich po opratí len povytriasať a nechať presušiť. Každá jedna posteľná súprava príde k vám domov krásne zabalená v darčekovej krabici, pred uśitím je látka praná a žehlená, tak sa nemusíte obávať, že sa vám ďalším praním bude zrážať. Chceme vám priniesť kvalitnú posteľnú bielizeň, ktorá je plnefunkčná, zdravotne nezávadná a pri jednotlivých výhodách ľanu aj zdraviu prospešná.

Ako bonus vám prídu ľanové obliečky Adam zabalené v darčekovej krabici určenej aj na ďalšie použitie a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšľaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, ako svadobný dar, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička♥

Všetky ľanové látky sú certifikované OEKO-TEX STANDART 100. vyrobené v Európe.

Viac o výhodách ľanovej bielizne si prečitate na našom blogu  ĽAN a JEHO ÚČINKY pre zdravý a plnohodnotný spánok, 

ako sa starať o ľanové výrobky STAROSTLIVOSŤ O ĽANOVÉ VÝROBKY

rovnako ako aj článok o ľanových obliečkach ADAM Zmyselnosť s vôňou čokolády kde sa dozviete zaujímavé informácie

o čokoládovom odtieni ľanu.

Vybrať si  môžete z dvoch farieb a to čokoládová hnedá a škoricová farba (viď fotku v prílohe)

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

 

ROZMERY

140x200cm 50x60cm, 140x200cm 50x70cm, 140x200cm 70x90cm

FARBA

čokoládovohnedá, škoricová

Nákupný košík
Ľanové obliečky Adam v čokoládovej farbe ľanuĽanové obliečky ADAM
110,00 115,00 Výber možností
Scroll to Top