Ľanová vaflová obliečka na vankúš

20,00 35,00 

Doprajte si pôžitok s našimi krásnymi, mäkkými, dekoratívnymi obliečkami na vankúše s vaflovou väzbou. Naša vaflová obliečka na vankúš je ušitá zo špeciálneho zloženia  vysokokvalitného ľanu a bavlnených vlákien, má dekoratívne drevené gombíky. Prirodzené vlastnosti ľanu a bavlny zaručujú mäkkosť a pohodlie. Zlaďte si ich s našimi ľanovými vaflovými prehozmi, vaflová štruktúra látky pôsobí teplo a útulne.

ĽANOVÁ VAFLOVÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ

 

Ľanová vaflová obliečka na vankúš je svojou štruktúrou nielen krásnym vizuálnym, ale aj funkčným doplnkom. Farbu si môžete  vybrať z priloženého vzorkovníka farieb, napíšte nám ju prosím do poznámky pri objednávke.

Ľanová vaflová väzba potláča živé baktérie a huby, stimuluje prietok krvi a podporuje relaxáciu. Vaflové ľanové výrobky a  sú zároveň hypoalergénne. 

Ľan je hrubší a jeho vlákna sú oveľa dlhšie, preto jeho životnosť je oveľa dlhšia, čím viac budete výrobky z neho prať, tým budú krajšie a mäkšie, ľan patrí už históriou overený, medzi najpevnejší prírodný a ekologický materiál. Napriek histórii, tisícročiam, kedy ľudia  nemali prístup k moderným technológiám, máme to šťastie, že už starí Egypťania vedeli o takmer magických (ale úplne prirodzených) vlastnostiach ľanu. Používa sa dodnes ako  liek, pretože odpudzuje mikroorganizmy a udržuje pokožku čistú. Je tiež známe, že pomáha pri kožných chorobách, upokojuje dermatitídu a ekzémy.

 

Zloženie: 53% ľan, 47% bavlna 

FARBY:

1. Biela

2. Krémovo-piesková (antická biela)

3. Tmavošedá

4. Fialová prašná

5. Svetlo azúrová (odtieň jemný zelenkavomodrošedý)

6. Svetlošedá

7. Oceľovomodrá

8. Olivovožltá

9. Prašná ružová

10. Škoricová

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

ROZMERY

40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 70x90cm

Nákupný košík
ľanová vaflová obliečkaĽanová vaflová obliečka na vankúš
20,00 35,00 Výber možností
Scroll to Top