Ľanová obliečka na vankúš

SKU N/A Kategória

18,00 26,00 

Pásiky, alebo prúžky sú nadčasovým vzorom,  hodia sa ku všetkým ľanovým obliečkam, ľanovým prehozom, alebo môžu slúžiť  ako funkčný doplnok. Od veľkých a odvážnych až po drobné tenké čiary, pásiky vytvárajú štruktúru a keď ich spojíte s krásnymi kontrastnými farbami a inými textúrami, môžu byť hlavným doplnkom pri kombinovaní celého interiéru. Pásikavú obliečku na vankúš môžete doplniť károvaným vzorom kde sa zachová odtieň prírodných farieb, vytvorí sa tak dokonalá súhra vzorov, doplniť ich môžete o jednofarebné ľanové obliečky na vankúše, ktoré vám vieme ušiť v rôznych veľkostiach. Jemné na dotyk a príjemné na pohľad, táto kombinácia zjemní priestor svojou nevtieravosťou.

1. ľanová obliečka na vankúš PÁSIK

2 ľanová obliečka na vankúš KÁRO

ĽANOVÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ

 

Záleží mi na tom, z akého materiálu pre vás ľanovú posteľnú bielizeň šijeme, kde a za akých podmienok bol ľan vyrobený, posteľná bielizeň vám príde vopred vypratá, voňavá a vy sa už nemusíte báť, že vám bude časom meniť tvar a zrážať sa.

Ako bonus vám prídu ľanové posteľné obliečky zabalené v krásnej darčekovej krabici určenej aj na ďalšie použitie a my vás odbremeníme so starosťami a vymýšľaním darčekových balení, balíček môžete rovno darovať či už k sviatku, ako svadobný dar, alebo na Vianoce, zostavte si vlastnú kombináciu farieb, príde k vám krásna a voňavá krabička♥

Ľanovú posteľnú bielizeň šijeme aj na mieru, preto mi neváhajte napísať ak potrebujete iný rozmer, posteľné ľanové obliečky TU si viete zladiť aj s ľanovými plachtami s gumičkou, či bez nej. Ak ste majiteľmi veľkých obliečok na dvojpaplón, doubleking size, šijeme ľanové obliečky na mieru aj na veľké veľkosti.

1. ľanová obliečka na vankúš PÁSIK

2 ľanová obliečka na vankúš KÁRO

Ľanové obliečky na vankúše je možné aj personalizovať a vyšiť monogram, meno vyšívacím strojom, cena závisí od veľkosti výšivky, v prípade záujmu o personalizáciu, napíšte mi vopred správu, rada vám poradím pri výbere vhodnej veľkosti a farby výšivky.

NA VANKÚŠOCH SÚ RUČNE PRIŠITÉ  NEFARBENÉ PRÍRODNÉ DREVENÉ GOMBÍKY, rovnako si môžete vybrať gombíky z prírodného kokosu.

Pásikavé a kárované  obliečky na vankúše sú ušité zo 100% ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný.

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu.

ROZMERY

35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 40x60cm, 50x60cm, 50x70cm, 70x90cm

VZOR

PÁSIK, KÁRO

Nákupný košík
ľanové obliecky LuckaĽanová obliečka na vankúš
18,00 26,00 Výber možností
Scroll to Top