Ľanová obliečka KLASIK

SKU N/A Kategória

20,00 27,00 

Ľanové obliečky na vankúše sú ušité zo 100% ľanu  s gramážou 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený, predpraný a zároveň  certifikovaný.

1. ľanová obliečka na vankúš tmavošedá

2. ľanová obliečka na vankúš mint zelená

3. ľanová obliečka na vankúš svetlošedá

ĽANOVÁ OBLIEČKA NA VANKÚŠ KLASIK

 

Záleží mi na tom, z akého materiálu pre vás ľanovú posteľnú bielizeň šijeme, kde a za akých podmienok bol ľan vyrobený, posteľná bielizeň vám príde vopred vypratá, voňavá a vy sa už nemusíte báť, že vám bude časom meniť tvar a zrážať sa.

Ľanovú posteľnú bielizeň šijeme aj na mieru, preto mi neváhajte napísať ak potrebujete iný rozmer, posteľné ľanové obliečky TU si viete zladiť aj s ľanovými plachtami s gumičkou, či bez nej. Ak ste majiteľmi veľkých obliečok na dvojpaplón, doubleking size, šijeme ľanové obliečky na mieru aj na veľké veľkosti.

1. ľanová obliečka KLASIK tmavošedá

2. ľanová obliečka KLASIK mint zelená

3. ľanová obliečka KLASIK svetlošedá

Ľanové obliečky na vankúše je možné aj personalizovať a vyšiť monogram, meno vyšívacím strojom, cena závisí od veľkosti výšivky, v prípade záujmu o personalizáciu, napíšte nám  vopred pred objednávkou  e-mail , rada vám poradím pri výbere vhodnej veľkosti a farby výšivky.

NA VANKÚŠOCH SÚ RUČNE PRIŠITÉ  NEFARBENÉ PRÍRODNÉ DREVENÉ GOMBÍKY, rovnako si môžete vybrať gombíky z prírodného kokosu, stačí nám to napísať do poznámky pri objednávke.

Ľanové obliečky na vankúše sú ušité zo 100% ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný.

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, v závislosti od konkrétneho produktu.

ROZMERY

40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 70x90cm

FARBY

Tmavošedá, Mint zelená, Svetlošedá

Nákupný košík
ľanová obliečka KLASIKĽanová obliečka KLASIK
20,00 27,00 Výber možností
Scroll to Top