Ľanová obliečka na vankúš Julianna

SKU N/A Kategória

19,00 27,00 

Ľanové obliečky na vankúše Julianna  sa šijú v našej dielni aj na mieru, sú ušité zo 100% ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný.

Pásiky, alebo prúžky sú nadčasovým vzorom,  hodia sa ku všetkým ľanovým obliečkam, ľanovým prehozom, alebo môžu slúžiť  ako funkčný doplnok. Od veľkých a odvážnych až po drobné tenké čiary, pásiky vytvárajú štruktúru a keď ich spojíte s krásnymi kontrastnými farbami a inými textúrami, môžu byť hlavným doplnkom pri kombinovaní celého interiéru.

1. ľanová obliečka na vankúš modromliečny pásik

2. ľanová obliečka na vankúš tmavosivý+mliečny pásik

Ľanová obliečka na vankúš JULIANNA

 

Záleží mi na tom, z akého materiálu pre vás ľanovú posteľnú bielizeň šijeme, kde a za akých podmienok bol ľan vyrobený, posteľná bielizeň vám príde vopred vypratá, voňavá a vy sa už nemusíte báť, že vám bude časom meniť tvar a zrážať sa.

Ľanová obliečka na vankúš Julianna ako aj ľanová bielizeň, ľanové obliečky, ľanové plachty sa šijú v našej dielni aj na mieru, preto nám neváhajte napísať ak potrebujete iný rozmer, ľanové obliečky v pásikavom vzore si viete zladiť aj s ľanovými obliečkami JULIANNA a s ľanovými plachtami s gumičkou TU Ak ste majiteľmi veľkých obliečok na dvojpaplón, doubleking size, šijeme ľanové obliečky na mieru aj na veľké veľkosti.

1. ľanová obliečka na vankúš modromliečny pásik

2. ľanová obliečka na vankúš tmavosivý+mliečny pásik

 

Ľanové obliečky na vankúše je možné aj personalizovať a vyšiť monogram, meno vyšívacím strojom, cena závisí od veľkosti výšivky, v prípade záujmu o personalizáciu nám vopred napíšte e-mail,  radi vám poradíme pri výbere vhodnej veľkosti a farby výšivky.

NA VANKÚŠOCH SÚ RUČNE PRIŠITÉ  NEFARBENÉ PRÍRODNÉ DREVENÉ GOMBÍKY, rovnako si môžete vybrať gombíky z prírodného kokosu, stačí nám to napísať do poznámky pri objednávke.

Pásikavé ľanové obliečky na vankúše sú ušité zo 100% ľanu 185g/m2  prémiovej kvality, tento ľan je vyrobený v Európe, mäkčený a zároveň  certifikovaný. Na fotkách môžete vidieť dokonalú kombináciu s ĽANOVÝMI OBLIEČKAMI MARTIN

 

Ľanové výrobky šijeme v našej dielni podľa vašich predstáv a na mieru, preto treba počítať s dodaním 5-15 pracovných dní, vzávislosti od konkrétneho produktu. Farby na jednotlivých monitoroch, mobilných telefónoch sa môžu zobrazovať v málinko inom odtieni, za čo nepreberáme zodpovednosť, farebné rozlíšenia jednotlivých zariadení sa líšia.

 

ROZMER

35x35cm, 40x40cm, 45x45cm, 50x50cm, 50x60cm, 50x70cm, 70x90cm

FARBA

Modromliečny pásik, Tmavosivý+mliečny pásik

Nákupný košík
ľanová obliečkaĽanová obliečka na vankúš Julianna
19,00 27,00 Výber možností
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.