O mne

Niečo O NÁS

Abreadbag a tvorba z ľanu vznikla jedným jednoduchým nápadom a jedným voňajúcim bochníkom chleba, zároveň s cieľom v domácnosti minimalizovať odpad, recyklovať a uchovávať potraviny a pečivo v prírodných obaloch a tým šetriť našu prírodu a životné prostredie.

Všetky látky, z ktorých sa šijú vrecúška a aj samotný ľan sa vopred predpierajú a až potom z nich vznikajú samotné výrobky. Pracujem  výlučne s prírodnými materiálmi.

Ďakujem za spätné väzby všetkým mojim zákazníkom a nesmierne si ich vážim, moja tvorba sa aj vďaka tomu  rozšírila o iné výrobky, nové priestory, ďalšie šikovné ruky krajčírok, doplnil sa sortiment s bytovými doplnkami a s úžitkovým textilom, ľanovými obliečkami, ľanovými plachtami, ľanovými županmi, ľanovými pyžamami, prehozmi a prikrývkami.

Zameriavam sa hlavne na slovenský a český trh, postupne a malými krokmi výrobky putujú aj za naše hranice, kupujú si ich najmä Slováci žijúci v zahraničí, ktorí si chcú priniesť do svojich nových príbytkov  spomienky a vôňu pravej slovenskej domoviny.

Čím sú charakteristické naše produkty? Pri ich kúpe budete mať istotu, že vlastníte originálny slovenský výrobok z prírodných materiálov, ručne vyrobený, s kvalitne prepracovanými detailami a hlavne  dlhodobo použiteľný. Sme otvorení a flexibilní  aj k požiadavkám zákazníkov, realizujeme  návrhy do interiérov a exteriérov.

Komunikácia a spolupráca je pre mňa veľmi dôležitá, nekončí sa to samotným predajom, ale pokračuje aj ďalej. Je to veľká zodpovednosť a chcem, aby každý zákazník dostal to, čo si objednal a za čo zaplatil, zaujímame sa o to, či je s výrobkom a s jeho používaním spokojný.   Naše ľanové výrobky majú  nielen úžitkovú, ale aj morálnu hodnotu,  tvoríme na základe pravidiel: vedieť kto som, nezabudnúť na tradície a pretransformovať ich do dnešnej modernej doby, zodpovedne ísť za kvalitou výrobkov a vážiť si každého svojho zákazníka, to je Abreadbag.

Vo svete, kde sa módne trendy menia rýchlosťou blesku, si uvedomujeme, že trvácnosť, je kľúčom k udržateľnosti. Každý ľanový kúsok od Abreadbag je výsledkom starostlivého remeselného prístupu, ktorý si vyžaduje čas a trpezlivosť. Pre našu malú rodinnú značku sme si vybrali slow fashion a slow living, cestu, ktorá mení nielen náš svet.

Investovaním do našich ľanových výrobkov podporujete malú  slovenskú značku, ktorá sa s láskou a oddanosťou venuje vytváraniu výrobkov s vysokou kvalitou. Vaša podpora nám umožňuje pokračovať v našej vášni a tvorbe jedinečných kúskov pre vás.

ľanové pyžamo
Nákupný košík
Scroll to Top