Ľanový župan Abreadbag

Ľanový vaflový župan s vyhrňovacími rukávmi

 

 

 

Ľanový vaflový župan s kapucňou a s vyhrňovacími rukávmi je ušitý zo zmesi ľanu a bavlny, vďaka čomu je mimoriadne mäkký,  nadčasový a má svoj jedinečný štýl.  Nadýchaná ľanová vaflová väzba zvyšuje jeho savosť a jemne masíruje pokožku. Župan má dve veľké vrecká a zaväzovanie v páse.

So širokými vyhrňovacími rukávmi prakticky riešenými tak, aby ste ich nemali hneď mokré od vody ako ja, tento je župan ako stvorený nielen na leto, ale jeho predĺžená dĺžka vás zaručene zahreje v chladnejších mesiacoch, vtedy si rukávy môžete odopnúť a zohriať si ruky.

lanovy zupan

 

Dvojvrstvová veľká kapucňa vám spoľahlivo vysuší aj dlhé, mokré vlasy, alebo ju môžete v lete využiť ako ochranu pred UV žiarením, ľanové vlákna ich odrážajú.

Župany sú vopred prané, aby sa Vám už nezrážali a udržali si svoj strih a tvar aj po častých noseniach a praniach, kedy sa stávajú ešte mäkšie a autentickejšie.

Vaflový župan je  preštepovaný, precízne prešitý do najmenších detailov s prihliadnutím na udržatelnosť, praktickosť.

Veľkosť županov je UNISEX , nie sú delené na dámske + pánske. Ak ho vyskúšate, už sa oň nebudete chcieť deliť,  sadnú do veľkosti XL, ak by ste potrebovali veľkosť väčšiu, napíšte mi vopred pred objednávkou, budeme od vás potrebovať šírku pliec, obvod cez prsia, pás a výšku postavy. Ak ste nižší ako 160cm, je dobré ma na to rovnako upozorniť, aby sme ho ušili o niečo kratší.

 

 

ľanový župan

 

Príbeh ľanových županov ako aj väčšiny našich výrobkov, recenzií od našich milých zákazníkov, videá,  nájdete aj na našom    Instagrame Abreadbag

 

Nákupný košík
Scroll to Top
This site is registered on wpml.org as a development site.