Ľanové pyžamo Abreadbag

Ľanové pyžamo Abreadbag

Nezaradené

Ľanové pyžamo Abreadbag

 

 

 

Naša najnovšia kolekcia ľanových pyžám a ľanových županov nám trvala dlhšie než pól roka testovania. Záťažový test županov prebiehal jeden rok, kým kolekcia uzrela svetlo sveta.

Chceli sme, aby ste sa pri nosení cítili sebaisto, nosili ich nielen vtedy, keď idete spať.
Naše ľanové pyžamá šijeme v troch farebných kombináciách, sú šité z rovnakých ľanových látok ako obliečky, ktoré už poznáte a máte radi, nájdete ich na našom

e-shope TU

Ľan je priedušná látka, ktorá je naozaj schopná regulovať vašu telesnú teplotu počas spánku. Oblečte sa do materiálu, ktorý dáva zmysel.

 

 

ľanové pyžamo

 

 

Ľanové pyžamo ušité z nášho najjemnejšieho ľanu v pudrovo-ružovej farbe je dokonalý spoločník počas spánku a voľných dni. Zvolili sme minimalisticky štýl, veľkorysý strih s dôrazom na udržateľnosť, certifikovaný ľan, alebo aj použité kokosové gombiky sú biologicky odbúrateľné.

Pravidelné nosenie a pranie zvyšuje prirodzenú jemnosť a splývavosť ľanu. Košeľa je maximálne pohodlná, nohavice s gumou v páse majú rovný širší strih pre väčšie pohodlie a komfort. Minimalistická klasika z čistého ľanu.

Všetky ľanové látky sú už vopred opraté, preto tvar pyžama po praní sa už nezmení, nezrazí sa vám ani na dĺžku a ani na šírku, záleží nám na tom, aby ste sa v našich výrobkoch cítili čo najlepšie.

 

ľanové pyžamo

 

 

Ľanové pyžamá pôsobia elegantne a štýlovo, zamerali sme sa hlavne na ich bezchybné spracovanie a ušitie z kvalitných ľanových látok, s prvkami všetrannosti, hravosti a štipkou koketnosti.

Ľanové pyžamá sú navrhnuté tak, aby ste aj bez väčšej námahy vyzerali elegantne, či ich budete nosiť spustené, spoľahlivo vám zahrejú v chladných dňoch vaše kríže, alebo uviazené na uzol v skrátenej dĺžke a s vyhrnutými rukávmi, budú vašim verným spoločníkom počas celého roka. Vrchný diel viete v lete využiť aj ako krátku nočnú košielku.

Strih nohavíc s pásom na gumičku je pohodlný, širší a rovný, nebudú vás obmedzovať v pohybe. Ľanové pyžamo je prané, vyzrážané. Ľanová látka tak získa obľúbený jemnejší vzhľad, prirodzene a rovnomerne krčivý a pri používaní vás odmení príjemným pocitom jemnosti, počas spánku vám prekrví a jemne premasíruje pokožku, podporí relaxáciu, tým ju zjemní a ochráni vďaka svojej prirodzenej pH.⁠

 

ľanové pyžamo